juul mango
  • juul mango

Juul Mango %5.0 Kartuş

Juul Mango Pod Kartuşu Mango JUULpod, tropikal meyvelerin ipuçları ile zengin mango lezzetini sağlar.

50mg - %5.0 nikotin içerir

169,90 ₺
Tax included
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Zengin Mango  Aromalı Juul Pod Kartuşu

Mango JUULpod, tropikal meyvelerin ipuçları ile zengin mango lezzetini sağlar.

50mg - %5.0 nikotin içerir

Juul
juulmangokartus50mg
10 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

Juul %5 Mango Aromalı Kartuş

Juul %5 Mango Aromalı Kartuş ve haricen diğer juul podlarından sipariş verdim Bayrampaşa iş adresime 30dk içersinde teslim ettiler ödemeyi kuryeye yaptım ürünler %100 orjinal arkadaşlar başka yerden alıp dolandırılmayın aldım birkaç siteden hepsi doldurma çakma ürünler.Hızlı teslimat ve güvenilir site tavsiye ederim.

Was this comment useful to you? Yes No

Juul Mango %5.0 Kartuş

Juul Mango %5.0 Kartuş arıyordum hiçbir yerde bulamıyordum birkaç yerde buldum hepsi sahte çıktı bu sitede buldum tedirgin olarak yaklaştım aradım dediler kapıda açar bakar ödemisini yaparsınız dediler tamam dedim geldi ürün kontrol ettim orjinal ürün teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No

Juul Mango Kartuş %5

Juul Mango Kartuş %5.0 nikotinli uzun süredir bulamıyordum kapıda ödeme olarak sipariş verdim 5 paket motorlu kurye ile 1 saatte teslim ettiler. Güvenilir site hızlı teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No