juul creme kartuş
  • juul creme pods
  • juul creme kartuş

Juul Creme %5.0 Kartuş

Juul Creme %5.0 Kartuşu vanilya, ipeksi muhallebi ve krema lezzetleri ile ilgili notlara sahiptir.  Juul creme brulee kartuş %5.0 nikotine sahiptir.

169,90 ₺
Tax included
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Creme %5.0 Kartuşu vanilya, ipeksi muhallebi ve krema lezzetleri ile ilgili notlara sahiptir.  Juul creme brulee kartuş %5.0 nikotine sahiptir.

Juul
juulcremebruleekartus
28 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Juul Creme Kartuş %5

Juul Creme Kartuş %5.0 nikotinli uzun süredir bulamıyordum kapıda ödeme olarak sipariş verdim 5 paket motorlu kurye ile 1 saatte teslim ettiler. Güvenilir site hızlı teslimat teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No