Juul Golden Tobacco pod
  • Juul Golden Tobacco pod

Juul Golden Tobacco Kartuşu

Juul Golden Tobacco tütün aroması lezzetine sahiptir.

Her JUULpod hacimce 20mg / ml nikotin / ağırlıkça% 1.7 nikotin içerir

169,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Golden Tobacco Kartuşu

Zengin geleneksel tütün lezzetinin pürüzsüz bir finişle harmanlanması. % 1.7 nikotin gücü

Her pakette 4 kartuş bulunur.

Her JUULpod hacimce 20mg / ml nikotin / ağırlıkça% 1.7 nikotin içerir

Juul
juulgoldentobacco

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Juul Golden Tobacco Kartuşu Kapıda Ödeme

Juul Golden Tobacco Kartuşu sipariş ettim etilerdeki iş adresime gün içersinde motorlu kurye ile teslimat yaptılar hızlı gönderi oldu teşekkürler.

Was this comment useful to you? Yes No