juul mango
  • juul mango

Juul Mango Pod Kartuşu

Juul Mango Pod Kartuşu Mango JUULpod, tropikal meyvelerin ipuçları ile zengin mango lezzetini sağlar.

20mg - 1.7 nikotin içerir

169,90 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Zengin Mango  Aromalı Juul Pod Kartuşu

Mango JUULpod, tropikal meyvelerin ipuçları ile zengin mango lezzetini sağlar.

20mg - 1.7 nikotin içerir

Juul
juulmangokartus

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Juul Mango Pod Kapıda ödeme

Juul Mango Pod Kapıda ödeme olarak aldım hızlı geldi ürünler orjinal tavsiye ederim.

Was this comment useful to you? Yes No

Juul Mango Pod Kartuşu

Juul Mango Pod Kartuşu sipariş ettim kapıda ödeme olarak 1 gün sonra elime ulaştı ürünler orjinal tavsiye ederim. 2 sipariş daha geçiyorum şimdi.

Was this comment useful to you? Yes No