juul creme kartuş
  • juul creme pods
  • juul creme kartuş

Juul Creme Pod Kartuşu

Creme JUULpod vanilya, ipeksi muhallebi ve krema lezzetleri ile ilgili notlara sahiptir. 

169,90 ₺
Tax included
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Juul Vanilya, İpeksi Muhallebi ve Krema  Aromalı Juul Pod Kartuşu

Creme JUULpod vanilya, ipeksi muhallebi ve krema lezzetleri ile ilgili notlara sahiptir.

20mg - 1.7 nikotin içerir

Juul
juulcremekartus
2 Öğeler

Ürün İncelemeleri

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Juul Kartuş

Juul Creme Pod Kartuşu çok süper bir tad uzun süredir arıyorum hiçbir yerde bulamadım bu sitede buldum güvenemedim başta kapıda ödeme ile motorlu kurye ile gönderim dediler 5 tane sipariş verdim ürünler orjinal ve hızlı teslimat yapıyorlar.Başka bir siteden aldım doldurma yapmışlar sanırım tadı iğrenç her siteye güven olmuyor.

Was this comment useful to you? Yes No