JustFog 1453 Elektronik Sigara

JustFog 1453 Elektronik Sigara 2.0ml Likit Kapasitesi | 900mAh Pil Kapasitesi

64,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

JustFog 1453 Elektronik Sigara Parametreleri:


Değiltirilebilir coil başlıkları ve lityum-ion pil
3.4 V - Sabit voltaj
510 pin bağlantı tipi
Pil kapasitesi: 900 mah
1.6 ml sıvı kapasitesi
Değişen ebatlarda driptip ağızlık tiplerinin çoğuyla uyumludur.
Atomizer direnci: 2.0 ohm (+/- 0.2 ohm)
Devre koruması ve tuş kilidi

JustFog 1453 Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x Ultimate 1453 atomizer 2 ml kapasite
1 x 5 pimli alttan şarjlı batarya 900 mah
1 x Şarj kablosu
1 x Ağızlık-Driptip (yuvarlak veya düz)
1 x Kulanım kılavuzu


STP1303881514
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri