JustFog 650 K1 Elektronik Sigara

JustFog 650 K1 Elektronik Sigara 650mAh Pil Kapasitesi | 1.5ml Likit Kapasitesi 

89,94 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

JustFog 650 K1Elektronik Sigara Parametreleri:

Aspire K1 Parametreleri:

1. Uzunluk x Çap: 72mm x 14.5mm
2. Direnç: 1.8ohm
3. Kapasite: 1.5ml
4. Paslanmaz çelik damla ucu
5. Pyrex cam
6. BVC (alt dikey coil)
7. Zarif Modern Tasarım

Justfog 650 mAh Parametreleri:

650 mAh Li-ion Pil
Tuş kilidi özelliği
Aşırı ısınmaya karşı otomatik güç kapatma özelliği
Sabit voltaj kontrol devresi
Sorunları veya kazaları önlemek için kısa devreye karşı koruma fonksiyonu

JustFog
STP1403121289
21 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün:

Ürün İncelemeleri