Joyetech eVic-VT Full Grip 5000mAh Elektronik Sigara

Joyetech eVic-VT Full Grip 5000mAh Elektronik Sigara eVic-VT Full Kit 5000mAh, 60W, Orjinal Ürün - Ücretsiz Kargo

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eVic-VT Full Grip 5000mAh Elektronik Sigara (5000mAh, 60W)

eVic VT 60W ile uyumlu olan eGo One Mega VT atomizer, son teknoloji sıcaklık kontrolü ile alternatif sağlıklı hayat tarzı konseptini benimser. eVic VT süper geniş OLED ekrana ve 5000 mAh batarya kapasitesine sahiptir, ayrıca VT-Ti, VT-Ni, VW modlarını destekler.

VT(Değişken Sıcaklık) modu, değiştirilebilen sıcaklıklar sayesinde farklı tatlar deneyimlemenizi sağlar. Üstelik sadece tadı geliştirmez, ayrıca pil ve likit tüketimini azaltır. eVic VT sizin sıradan elektronik sigaranız değil, bir evrimsel başlangıçtır.

Full Kit İçeriği

1 * eVic-VT 

1* eGo ONE mega atomizer (ONE CL iç atomizer ile)

1* ONE CL (Ti)

1 * USB Cable

1 * eVic-VT Skin

1 * Şarj Aleti (1A)

Ürün Özellikleri

eVic-VT: 

Boyut: 47*25.5*85.6mm

Kapasite: 5000mAh

Çıkış Modu: VT-Ti/VT-Ni/VW Modları

Sıcaklık Aralığı: 100-315℃/200-600˚F

Watt Çıkışı: 1W-60W

Rezistans Aralığı: 0.2Ω CL-Ni için

Rezistans Aralığı: 0.4Ω CL-Ti için

Renk: Yarış Sarısı, Klas Siyah, Büyüleyici Beyaz

eVic-VT Görsel Ekran

Hem Nikel(Ni) Hem de Titanyum(Ti) Isıtma Tel Seçeneği

eGo ONE Mega atomizerde Nickel 200(Ni, Made in USA) ve Titanium(Ti) teller kullanılabilir, eVic VT’nin performansını ciddi şekilde artırır.

Yüksek Miktarda Buhar Üretin

%100 Organik Pamuk

Geliştirilmiş rezistans/altın kaplama bağlantı parçası ile ohm hassasiyeti

En Gelişmiş Sıcaklık Kontrol Sistemi Kullanılır

VT(Değişken Sıcaklık) sistemi, değiştirilebilen sıcaklıklar sayesinde çeşitli likitler ile kusursuz bir çekiş deneyimi sağlar ve aynı anda likit tüketimini azaltır.

En Gelişmiş Sıcaklık Kontrol Sistemi Kullanılır

Ayrıca, pil tüketimi açısından da ekonomiktir. Cihazı kullanırken maksimum watt çıkışına ulaşmaz ve cihaz çok daha düşük watt ile yüksek sıcaklıklarda çalışmaya kolayca devam edebilir.

Not: VW modundaki pil tüketimi VT modundaki tüketimin neredeyse 2 katıdır.

VW Fonksiyonunun Avantajı

VW modundayken watt çıkışı kontrol tuşunu döndürerek 1-60W arasında ayarlanabilir, artırmak için sağa, azaltmak için sola.

NOT1: Rezistans aralığı 0.25-1.0ohm iken Kanthal teli için maksimum watt çıkışı 50W’tur.

NOT2: Rezistans aralığı 0.15-0.24ohm iken Kanthal teli için maksimum watt çıkışı 50W-55W arasındadır.

Joyetech’in Eşsiz Çekiş Kayıt Sistemi

eVic-VT otomatik olarak çekiş miktarınızın kaydını tutar. Time veya Puff modunda iken, ateşleme tuşuna uzun basarak sayacınızı sıfırlayabilirsiniz.

Şarj

eVic VT’yi bilgisayarınıza veya şarj adaptörünüze USB kablo ile bağlayarak şarj edebilirsiniz.

Tam olarak dolması 6 saat sürer. Cihaz açıkken şarj ettiğinizde batarya göstergesi yanıp söner, tam dolduğunda batarya göstergesi kaybolur.

İç Atomizer Nasıl Değiştirilir

Atomizer tabanını hazneden çevirerek ayırın.

İç atomizeri çevirin ve atomizer tabanından ayırın.

Yeni CL iç atomizeri atomizer tabanına çevirerek takın.

Atomizer tabanını tekrar hazneye geri takın. Atomizerinizi bataryası ile birleştirin, böyle eVic VT kullanıma hazır olacaktır.

Joyetech
STP1094086962
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri