Joyetech eVic VTC ULTIMO Elektronik Sigara

Joyetech eVic VTC ULTIMO Elektronik Sigara 150W Çıkış Gerilimi - 4ml Kapasite - 18650 Pil - Üstün Performans

549,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eVic VTC Dual with ULTIMO

eVic VTC Dual, tercihinize göre tek veya çift pil kullanabilmeniz için değiştirilebilir arka kapak teknolojisine sahiptir. Bu sayede cihazınızın maksimum çıkışı 75W’tan 150W’a kadar yükselebilir. Yeni üstten dolum sistemi ve geliştirilmiş ayarlanabilir hava akımı kontrolü özellikleri ULTIMO atomizerinde mevcuttur. Yenilikçi uzun ömürlü MG Ceramic-0.5ohm iç atomizerinin de dahil olduğu özgün tasarımlarıyla MG serisi, özellikle harika çekiş deneyimi sunar.

Paket İçeriği

1 * eVic VTC Dual Pil

1 * Arka Kapak (1 pil için)

1 * ULTIMO Atomizer

1 * MG Ceramic-0.5ohm

1 * MG Clapton-0.5ohm

1 * USB Kablo

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Ürün Özellikleri

Boyut: 23.00*38.00*86.00mm(tek pil ile)

23.00*55.50*86.00mm(çift pil ile)

Çıkış Modu: RTC/VT (Ni/Ti/SS316)/VW/TCR/BYPASS Modları

Watt Çıkışı: 1-75W(tek pil) /150W(çift pil)

Likit Kapasitesi: 4ml

Rezistans Aralığı: VT/TCR modu için 0.05-1.5ohm 

VW/BYPASS modu için 0.1-3.5ohm

Sıcaklık Aralığı: 100-315°C/ 200-600°F

Renkler: Siyah, Beyaz, Kırmızı Şarap Rengi, Mavi, Turuncu

Tek veya Çift Pil Seçenekleri için Değiştirilebilir Pil Kapağı

eVic VTC Dual değiştirilebilir pil kapağına sahiptir, tercihinize göre tek veya çift pil kullanabilirsiniz.

Pil kapağını tutun ve çıkarmak için aşağı kaydırın. Pili yerleştirin ve gövdeye geri takın.

Tek Pil Seçeneği

Çift Pil Seçeneği

Yerleşik Ters Yük Koruması

Yerleşik Ters Yük Koruması sayesinde, cihaz pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlara karşı korunur. Size deşarj akımı 25A veya daha yüksek olan 18650 pili tavsiye ediyoruz.

NOT1: Kısa devre sorunundan kaçınmak için lütfen kaplaması zarar görmüş pilleri kullanmamaya özen gösterin.

NOT2: Lütfen yeni pillerinizi takarken pozitif ve negatif kutupları doğru yerleştirmeye önem verin.

RTC (Real Time Clock) Display

Büyük Kolaylık ile Dolum İşlemi

Hava borusundan kapağı kolayca sökün, daha sonra likidi yan kısımlarda bulunan iki delikten (hava borusuna değil) enjekte edin.

ULTIMO Atomizer için MG Serisi İç Atomizerler

MG Ceramic-0.5ohm uzun ömürlü yenilikçi seramik yapısıyla size en saf tadı getirir. Püskürme ve sızıntı oluşumunu engeller. Yapısında %100 saf pamuk barındırır, yüksek miktarda buhar üretip saf bir tat sunarken aynı zamanda yüksek ısılara karşı dayanıklıdır.

ULTIMO Atomizer için MG Serisi İç Atomizerler

MG Clapton 0.5ohm iç atomizer likit ile daha fazla temas, daha iyi bir buhar ve daha iyi tat sunan geniş yüzey alanına sahiptir.

Geniş Likit Girişi

Kenarlarda göze çarpan dört deliği ile birlikte geniş likit girişi, iç atomizer pamuğunun kolaylıkla ıslanmasını sağlar.

Geniş Hava Girişi

Özel kare biçimli yapısıyla, merkezi hava kanalı boyunca yüksek miktarda hava akımı sağlar.

Sökülebilir Yapı, Temizlenmesi Kolay

ULTIMO atomizer kolaylıkla parçalarına ayrılabilir ve her parçası ayrı ayrı temizlenebilir.

Doğrudan Hava Akımı Girişi

Hava akımı girişini ayarlamak için hava akımı halkasını saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Uygulaması kolay ancak oldukça önemli bir işlemdir.

Çift Devreli Koruma

eVic VTC Dual çift devreli koruma sistemine sahiptir, aşırı şarj, şarj esnası ve uzun süre şarj edilmediği durumlarda koruma sağlar. Bu özellik onu daha gelişmiş ve güvenilir kılar.

Güncellenebilir Yazılım

eVic VTC Dual güncellenebilir yazılım özelliği ile birlikte geliyor. v4.02 yazılımda, yeni arayüz, çeşitli modlar ve fonksiyonlar mevcuttur.

Şık 510 Bağlantı Parçası

Şarj & Güncelleme

eVic VTC Dual’i güncellemek veya şarj etmek için mikro USB kablo ile bağlayın. Tamamen şarj edildiğinde şarj göstergesi kaybolacak.

Joyetech
STP2088277947
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri