Joyetech Cuboid IndeReserve RDTA Elektronik Sigara

Joyetech Cuboid IndeReserve RDTA Elektronik Sigara 150W | 18650 Pil Uyumluluk | Mod Özelliği | Dijital Ekran | RDTA Tank Sistem | 4.5ml Likit Kapasitesi | 25mm Çap

649,90 ₺
599,90 ₺ 50,00 ₺ kazanın
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Cuboid IndeReserve RDTA

Cuboid 150W çıkış ve V3.0 yazılım ile Değişken Isı Kontrolüne sahiptir.

Ayrıca Temp-SS316 ve özelleştirilmiş TCR mevcuttur. Kapağı kaydırarak açılan iki adet değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilmiştir.

Çeşitli renkler, 0.96inch OLED ekran ve yeni çift pil barı cihazı sizin için daha pratik ve size hitap edecek şekilde çekici kılar.

Güncellenebilir yazılım özelliği ile cihazınızı en güncel şekliyle kullanmanıza olanak tanır. Şimdi Cuboid’inizi VT yazılımı ile 200W’a güncelleyebilirsiniz.

Paket İçeriği

1 * Cuboid (pil yok)

1 * IndeReserve RDTA

1 * Glass Tube 

2 * Clapton Coil 0.5ohm

4 * Seal Ring

4 * Screw

1 * Cotton

1 * Hex Key 1.25mm Drive(0.05inch)

1 * USB Kablo

1 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

Ürün Özellikleri

Boyut: 42.00*28.00*91.50mm 

Çıkış Modu: VT-Ti/VT-Ni/VT-SS316/VW/BYPASS/TCR Modları 

Watt Çıkışı: 1-150W 

Rezistans Aralığı:0.05-1.5ohm (VT Modu için) 

0.1-3.5ohm (VW Modu için)

150W Çıkış ve Çift Pil Barı

Cuboid, yeni çift pil barı ile iki değiştirilebilir pil kullanır.

Maksimum çıkış 150W’a ulaşabilir, güçlü ve kullanışlıdır.

Deşarj akımı 25A olan 18650 pili tavsiye ediyoruz.

Yeni Kayarak Açılan Kapak ve Ters Yük Koruması

Alt kısımdaki yeni kayar kapak, pilleri hızlıca değiştirebilmenize olanak tanır. Yerleşik Ters Yük Koruması sayesinde pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlardan cihaz korunur.

Lütfen yeni pilleri yerleştirirken pozitif ve negatif kutuplara dikkat ediniz.

Güncellenebilir Uygulama

Cuboid güncellemebilir uygulama özelliğine sahiptir. Şu an v3.00, Temp-SS316 ve TCR Cuboid için mevcuttur. V3.01 ve V3.11 İçin yeni SMART Mod Eklendi

Zarif 510 Paslanmaz Çelik Yiv

510 paslanmaz çelik yiv ile daha geniş hazneli atomizerleri kullanın.

Şarj & Güncelleme

Biz pilleri çıkarmanızı ve ayrı bir şarj aleti ile şarj etmenizi öneriyoruz. Mikro USB girişi cihazın sol üst kısmında bulunur. Cihazınızı şarj etmek veya güncellemek için mikro USB kablo ile bağlayın.

IndeReserve Özellikler

Yükseklik: 56.5mm

Genişlik: 25mm

Kapasite: 4.5ml

Joyetech
STP1443035593
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri