Joyetech eVic Primo 2.0 Elektronik Sigara

Joyetech eVic Primo 2.0 Elektronik Sigara 1W - 228W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 5ml Likit Kapasitesi | 2 x 18650 Pil ile Çalışır

569,90 ₺
427,43 ₺ 25% kazanın
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eVic Primo 2.0 with UNIMAX 2

İki adet değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilen eVic Primo 2.0, 228W maksimum çıkış gücü ile sağlamlık ve güvenilirlik sunar. Yeni dengeleyici şarj sistemi ile birlikte 2.0A hızlı şarj özelliğine sahiptir. UNIMAX 2 atomizer özel TFTA hazne sistemini kullanır, bu sayede hava akımı kontrolü ve likit dolumu üst kapağın döndürülmesi veya çıkarılması ile kolayca gerçekleştirilebilir. eVic Primo 2.0 ayrıca güncellenebilir yazılım, gerçek zaman saatini de içeren çeşitli şık modlar, özel logo ve ön ısıtma gibi özellikler ile birlikte gelir. RC (Reverse Charge) adaptör sayesinde cihazı elektronik aletlerinizi şarj edebileceğiniz bir güç kaynağı olarak kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği

1 * eVic Primo 2.0 (pilsiz)

1 * UNIMAX 2 atomizer

2 * BFL-1 (0.25ohm) İç Atomizer

1 * Yedek Cam Tüp

1 * QC USB Kablo

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

2 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 53.0mm*26.0mm*132.5mm

Renkler: Gümüş, Siyah/Gümüş, Siyah/Kırmızı, Siyah/Gri, Bronz

Mod Ağırlığı: 156.0g (pilsiz)

Atomizer Ağırlığı: 58.0g

Çıkış Modu: VW/VT (Ni, Ti, SS316)/TCR/Smart/RTC/USB Şarj Modları

Özellikler: Hızlı Şarj/Reverse Şarj/Ön Isıtma/Özel Logo/Gerçek Zaman Saati

Çıkış Aralığı: 1-228W

E-likit Kapasitesi: 5ml

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (VT/TCR modunda)

0.1-3.5ohm (VW modunda)

Uygulanabilir İç Atomizerler: BFL ve BFXL serisi iç atomizerler

BF adaptör kullanarak BF serisi iç atomizerler 

Sıcaklık Kontrolü: 100-315°C/ 200-600°F

Batarya: çift 18650 pil kullanır. 

(devamlı deşarj akımı 25A veya daha büyük)

Maksimum Şarj Akımı: 2.0A

Maksimum Çıkış Akımı: 50A

Çıkış Voltaj Aralığı: 0.5-9V

50A Maksimum Çıkış Akımı ile 228W

eVic Primo 2.0, maksimum çıkışın 228W’a kadar ulaşabileceği iki adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir. 50A maksimum çıkış akımı ile çeşitli coiller kullanırken daha yüksek bir performans sunar.

Farklı Tanklar ile Kullanılabilir

eVic Primo 2.0 510 bağlantı parçası sayesinde, 4.0mm ile 5.5mm arasında 510 uzunluğuna sahip tanklar ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca tercihinize göre 25mm genişliğe kadar olan tankları kullanabilirsiniz.

Kolay Kullanım için Özel TFTA-Hazne Yapısı

Joyetech’in özel TFTA(top filling, top airflow) teknolojisi UNIMAX 2 atomizerinde kusursuz bir şekilde uygulanmıştır. Hava akımı girişini ayarlamak için üst kapağı basitçe sağa veya sola döndürün. Üst kapağı söküp, yan deliklerden likit enjekte ederek likit dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tat ve Buhar İsteyenlere Uygun

BFL-1 Kth-0.25ohm DL. (40-80W)

BFL-1 0.25ohm iç atomizer Kanthal coil kullanır, yüksek miktarda buhar ile birlikte iyi bir tat arayan kullanıcılar için mükemmel bir kombinasyondur. Power modunda watt ayarı 40-80W arasında ayarlanabilir. 

Dengeleyici Şarj Sistemi

Tüm pillerin aynı seviyede şarja ulaşabilmesi için dengeleyici şarj sistemi kullanılmıştır.

Yenilikçi Buck-Boost Teknolojisi

eVic Primo 2.0, daha istikrarlı bir çıkış gücü sunmak adına buck-boost teknolojisini benimsemiştir.

Hızlı Şarj Sistemi

eVic Primo 2.0, 2.0A maksimum şarj akımına sahiptir. Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında diğer şarj aletlerine göre çok daha kısa sürede şarjınızı doldurabilirsiniz.

Güç Kaynağı İşlevi

eVic Primo 2.0, diğer elektronik sigaralarınızı veya elektronik aletlerinizi şarj etmeniz için güç kaynağı olarak kullanılabilir. RC adaptörünü (ayrı olarak satılır) 510 bağlantı parçasından cihaza takabilirsiniz.

Dahili Ters Yük Koruması

Dahili ters yük koruması, pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlara karşı cihazı korur.

Çift Devreli Koruma

eVic Primo 2.0 çift batarya koruyucu sistemi kullanır; aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda cihaz korunur. Bu sayede cihazınızı çok daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geniş Hava Akımı ve Saf Tat

Yeni BFL iç atomizerler ile birlikte UNIMAX 2 atomizer geniş bir hava akımı girişine sahiptir ve tamamen saf bir tat üretir.

Sökülebilir Yapı, Temizlenmesi Kolay

UNIMAX 2 atomizer tamamen parçalarına ayrılabilir, böylece cihaz temizliğini veya parça değişimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Güncellenebilir Yazılım

eVic Primo 2.0 güncellenebilir yazılım özelliği ile birlikte geliyor. 

Son sürüm olan v4.05’te, gerçek zaman saati, ön ısıtma, özel logo ve ters şarj gibi özellikler mevcut. 

İç Atomizer Değişimi

Üst bileşeni çevirerek sökün, hava borusuna bağlı şekilde iç atomizeri göreceksiniz. Değiştirmek veya temizlemek için iç atomizeri sökebilirsiniz. 

(NOT: Lütfen iç atomizerinizi su ile yıkamayın. Bir pamuk veya temiz bir bez yardımıyla basitçe ovun.)

Şarj

Lütfen daima eş 18650 pilleri kullanın, farklı markaları bir arada kullanmayın. eVic Primo 2.0 yeni dengeleyici şarj sistemine ve maksimum şarj akımının 2.0A’e kadar çıkabildiği hızlı şarj sistemine sahiptir. Ayrıca pilleri cihazdan çıkarıp ayrı bir şarj aletinde şarj edebilirsiniz.

Joyetech
STP1986526397
1 Öğe
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri