Joyetech eVic Primo Mini ProCore Aries Elektronik Sigara

Joyetech eVic Primo Mini ProCore Aries Elektronik Sigara 1-80W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 4.0ml Likit Kapasitesi | 18650 Pil Uyumluluk

689,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eVic Primo Mini with ProCore Aries

1.3inç geniş OLED ekrana ve kullanımı kolay yeni arayüzü ile eVic Primo Mini farklı renk seçeneklerinde mevcut olan kompakt bir başlangıç modudur. ProCore Aries atomizer yüksek kalitede bir performans ve çok yönlülük sunar. Yenilikçi kaydırarak açılan üst dolum sistemi, dolum işleminin büyük kolaylıkla tamamlanmasını sağlar. eVic Primo Mini 80W güç çıkışı sağlayabilir, 2A hızlı şarj, ön ısıtma gibi özelliklerin yanı sıra 510 bağlantısı sayesinde 4.0 - 5.5mm boyut aralığındaki pinleri kullanan atomizerler ile uyumludur. ProCore serisi iç atomizerlerini hem doğrudan ciğere hem de ağızdan ciğere yapacağınız çekişlerde yüksek buhar üretimi ve optimal bir tat için tercih edebilirsiniz. Cihazın basitliği ve yeterliliği günlük kullanımda sizi tatmin eder.

Paket İçeriği

1 * eVic Primo Mini battery (pilsiz)

1 * ProCore Aries Atomizer

1 * ProC1 (0.4ohm) İç Atomizer

1 * ProC1-S (0.25ohm) İç Atomizer

1 * Yedek Cam Tüp

1 * QC USB Kablo

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

2 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 25.0mm*39.0mm*127.5mm

Renkler: Gümüş, Siyah, Kırmızı, Sarı, Mavi

Batarya Ağırlığı: 139.0g (coil ile, pilsiz)

E-likit Kapasitesi: 4.0ml/2.0ml

Çıkış Aralığı: 1-80W

Çıkış Modu: Power/Bypass/Start/Temp(Ni, Ti, SS316)/TCR(M1, M2, M3)

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (Temp/TCR için)

0.1-3.5ohm (Power/Start/Bypass için)

Sıcaklık Kontrolü: 100-315°C/ 200-600°F

Uyumlu 510 Pin Derinliği: 4.0 - 5.5mm

Kullanılan Batarya: Çift 18650 pil (devamlı deşarj akımı 25A veya daha büyük) 

Maksimum Şarj Akımı: 2.0A

Maksimum Çıkış Akımı: 50A

Özellikler: Kaydırarak Açılan Dolum Sistemi / Tat ve Buhar Üretimi Arasındaki Denge / 1.3inç OLED Ekran / Küçük ve Şık / Hızlı Şarj / Ön Isıtma / Özel Logo / Gerçek Zaman Saati 

Kaydırarak Açılan Üst Dolum Sistemi

Dolum boşluğuna ulaşmak için üst kapağı ittirin ve çekin, daha sonra e-likit dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Basit ve pratik.

Cesur ve Meydan Okuyan

İlk kez kullandığımız 1.3inç OLED ekran, önceki modlarda kullanılan 0.96inç’lik ekrandan daha geniş ve daha temiz bir görüntü sunar. Yeni kullanımı kolay arayüzü ile keyfini çıkarabilirsiniz.

ProC İç Atomizerler

Az ama Öz

eVic Primo Mini önceki modlarla kıyaslandığında boyut olarak daha küçük olmasına karşın performans ve güvenilirlik açısından geride kalmaz. Cihazın elde tutuluşu oldukça kolaydır ve kullanımı pratiktir.

Gününüzü Güçlendirin

eVic Primo Mini bir adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir. Alt kısımda yer alan batarya kapağı sayesinde batarya değişimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 80W maksimum çıkış gücü ile günlük ihtiyacınızı karşılamaya yetecek bir performans sunar.

Farklı Tanklar ile Kullanılabilir

eVic Primo Mini 510 bağlantı parçası sayesinde, 4.0mm ile 5.5mm arasında 510 uzunluğuna sahip tanklar ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca tercihinize göre 25mm genişliğe kadar olan tankları kullanabilirsiniz.

Tat ve Buhar Arasındaki Denge

ProCore Aries atomizerde kullanılan hava akımı yapısı sayesinde, ProC serisi iç atomizerler kullandığınızda alacağınız tattan herhangi bir ödün vermeden yüksek buhar üretimi sağlayabilirsiniz.

Joyetech
STP1648470134
1 Öğe
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Joyetech eVic Primo Mini ProCore Aries Elektronik Sigara

Joyetech eVic Primo Mini ProCore Aries Elektronik Sigara 1-80W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 4.0ml Likit Kapasitesi | 18650 Pil Uyumluluk

Write your review