Joyetech CuBox AIO Elektronik Sigara

Joyetech CuBox AIO Elektronik Sigara 2000 mAh Batarya | Max. 50w Çıkış | 22.5mm Genişlik | Orjinal Ürün

294,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech CuBox AIO Elektronik Sigara Ürün Parametreleri

Boyut: 22.5mm (Genişlik) x 40.0mm (Kalınlık) x 87.0mm (Yükseklik)
Batarya kapasitesi: 2000mAh
Batarya Tipi: 183537
Atomizer Tank kapasitesi: 2.0 ml
Maks. Çıkış: 50W
Maksimum şarj akımı: 2A
Bobin: 0.6ohm ProC-BF Bobin-Coil

Joyetech CuBox AIO Elektronik Sigara Paket İçeriği

1 x CuBox AIO Kiti
1 x ProC-BF 0.6ohm Coil
1 x QC USB Kablosu
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x Garanti Belgesi
Yedek parçalar

Joyetech
STP1386552855
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri