Joyetech eVic Primo SE with ProCore SE Elektronik Sigara

Joyetech eVic Primo SE with ProCore SE Elektronik Sigara 1-80W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | 2.0ml Likit Kapasitesi | 18650 Pil Uyumluluk

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eVic Primo SE with ProCore SE Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

0.96inç geniş OLED ekrana ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olan eVic Primo SE, farklı göz alıcı renk seçenekleri ile kompakt bir başlangıç modudur. Dahili bir cam tüp tasarımına sahip ProCore SE başlangıç için uygun bir atomizerdir. Alt dolum sistemini ve hava akımı kontrol sistemini benimsemiştir. ProC serisi başlıklar size doğrudan ciğere veya ağızdan ciğere gerçekleştireceğiniz çekişlerde yüksek miktarda buhar üretimi ve optimal tat sağlar. eVic Primo SE 2A hızlı şarj, gerçek zaman saati, özel logo, ön ısıtma ve timeout koruması gibi özelliklerle birlikte 80W güç çıkışına sahiptir. Basitliği ve etkinliği ile bu cihaz günlük kullanımda sizi kesinlikle tatmin edecek.

Paket İçeriği

1 * eVic Primo SE (pilsiz)

1 * ProCore SE atomizer

1 * ProC1 (0.4ohm) başlık

1 * ProC1-S (0.25ohm) başlık

1 * Silikon Bant

1 * QC USB Kablo

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

2 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 25.0mm(W)*39.0mm(L)*117.5mm(H)

Ağırlık: 121.5g (pilsiz)

Renk: gümüş, siyah, kırmızı, sarı, mavi

E-likit kapasitesi: 2ml

Uygulanabilir başlıklar: ProC serisi başlıklar

Çıkış Aralığı: 1-80W

Çıkış Modları: Power/Bypass/Temp(Ni, Ti, SS316)/TCR(M1, M2, M3)

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (Temp/TCR)

0.1-3.5ohm (Power/Bypass)

Sıcaklık Kontrolü: 100-315°C/ 200-600°F

Uygulanabilir 510 derinliği: 4.0-5.5mm

Kullanılan Batarya: high-rate 18650 pil (devamlı deşarj akımı 25A)

Maksimum Şarj Akımı: 2.0A

Maksimum Çıkış Akımı: 30A

Özellikler: OLED ekran, küçük ve şık, 2A hızlı şarj, çeşitli koruma özellikleri, gerçek zaman saati, ön ısıtma fonksiyonu, özel logo.

Yeni ve Şık Cam Tüp Tasarımı

ProCore SE atomizer yeni bir cam tüp tasarımına sahiptir. Bu tasarımda ağızlık ile havalandırma sistemi tek bir parçada birleştirilmiştir.

ProC Başlıkları

Daha Küçük Daha İyi

eVic Primo SE, önceki seriler ile aynı şıklığı ve güvenilirliği sağlarken boyut olarak daha küçük bir yapıdadır, bu yüzden cihazın kullanımı çok daha kolaydır.

Gününüzü Güçlendirin

eVic Primo SE bir adet 18650 pil ile güçlendirilmiştir. Alt kısımda yer alan batarya kapağı sayesinde batarya değişimini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 80W maksimum çıkışı ile günlük kullanımda sizi tatmin edebilecek kapasitededir.

Dengelenmiş Tat ve Buhar Üretimi

ProCore SE atomizerin geniş hava akımı tasarımı ile, ProC serisi başlıklar kullanılırken tattan herhangi bir ödün vermeden yüksek miktarda buhar üretimi hedeflenmiştir.

Farklı Tanklar İle Kullanılabilir

eVic Primo SE’nin 510 bağlantısı, 510 derinliği 4.0mm ile 5.0mm arasında olan tanklar ile uyumludur. 25mm çapa kadar olan tankları eVic Primo SE ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Sistemi

eVic Primo SE, 2.0A maksimum şarj akımına sahiptir. Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında diğer şarj aletlerine göre çok daha kısa sürede şarjınızı doldurabilirsiniz.

Dahili Ters Yük Koruması

Dahili ters yük koruması, pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlara karşı cihazı korur.

Çift Devreli Koruma

eVic Primo SE çift batarya koruyucu sistemi kullanır; aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda cihaz korunur. Bu sayede cihazınızı çok daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vaping Hayatınızı Renklendirin

Farklı göz alıcı renk seçeneklerine sahip olan cihaz sayesinde günlük kullanımınız daha renkli bir hâl alacak. 

Kolayca Doldurun

Cam tüpü baş aşağı çevirin ve e-likitinizi doğrudan boşluğa enjekte edin. Taşma sorunu ile karşılaşmamak adına çok fazla doldurmayın.

İlk Kullanım

İlk kullanımdan önce atomizer başlığının tamamen ıslanması için başlığa birkaç damla e-likit damlatın.

Atomizer Başlığı

Atomizer başlığı hava borusuna monte edildiğinde, sökmek için ProCore aletini kullanın.

Güncellenebilir Yazılım

eVic Primo SE güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir. 

Son sürümde gerçek zaman saati, ön ısıtma, özel logo ve reverse charging gibi özellikler mevcuttur. 

Şarj

Her zaman high-rate 18650 pilleri kullanmaya özen gösterin. eVic Primo SE maksimum şarj akımının 2A’e kadar desteklendiği hızlı şarj özelliği ile birlikte dengeleyici şarj sistemini benimsemiştir. Ayrıca pili cihazdan çıkarıp ayrı bir şarj cihazında şarj edebilirsiniz.

Joyetech
STP1793871411
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri