Joyetech Joyetech eVic VTwo Mini Cubis Pro Mini Elektronik Sigara

Joyetech Joyetech eVic VTwo Mini Cubis Pro Mini Elektronik Sigara 75W Ayarlanabilir Güç Seviyesi | Dijital Ekran | 2ml Likit Kapasitesi 

499,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eVic VTC Mini with CUBIS Pro Mini

CUBIS Atomizer eVic VTC Mini ile tamamen uyumludur, yeni başlayanlar için Start modunu barındıran v3.01 versiyonundaki yazılıma sahiptir. Şık Temp-SS316 ve özelleştirilmiş TCR ile Değişken Sıcaklık Kontrolü sistemine sahiptir. Manyetik kapağıyla birlikte değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilmiştir. Sızıntı önleyici kapak tasarımı ile CUBIS, en iyi çekiş deneyimini size sunar.

Paket İçeriği

1 * eVic VTC Mini
1 * CUBIS Pro Mini Atomizer
1 * BF SS316-0.5ohm
1 * BF SS316-1.0ohm
1 * BF Clapton-1.5ohm
1 * BF RBA
2 * Ağızlık
1 * USB Kablo
1 * Kullanım Kılavuzu ve Garanti Belgesi
1 * Uyarı Belgesi

Ürün Özellikleri

Boyut: 22.20*38.20*82.00mm
Çıkış Modu: RTC/VT (Ni/Ti/SS316)/VW/TCR(M1,M2,M3)/BYPASS Modları
Watt Çıkışı: 1-75W
Rezistans Aralığı: VT modu için 0.05-1.5ohm 
VW/BYPASS/Start modu için 0.1-3.5ohm
Sıcaklık Aralığı: 100-315°C/ 200-600°F
Renkler: Siyah, Altın, Beyaz, Cam Göbeği, Kırmızı

CUBIS Pro Mini Atomizer Özellikleri:

CUBIS Pro yenilikçi ve sızıntı önleyici kapak tasarımına sahiptir, üst kısımdan kapağın çıkartılması ile iç atomizer değişimi ve likit dolumu yapılır. Sızıntı ya da likit taşması ihtimalini en aza indiren sökülebilir üst hazneye sahiptir. CUBIS Pro Atomizer ile kusur bir tat ve en iyi çekiş deneyimini elde edeceksiniz.

Özellikler:

Boyut: 22.00 mm *54.5 mm
Kapasite: 2.0ml
Renk: Gümüş, Siyah, Kırmızı Şarap Rengi, Turuncu, Mavi ,Beyaz
Kullanılabilir İç Atomizerler: QCS İç Atomizer, LVC Clapton 1.5ohm, NotchCoil 0.25ohm, BF SS316 Serisi, BF Clapton 1.5ohm, BF Ni, BF Ti ve BF RBA
Ağızlık: 11.5*16.0mm

Yeni Eklenen QCS ve LVS İç Atomizerler.Yeni QCS iç atomizerler pamuğu kolayca değiştirebilmenize olanak tanır. Yeni CUBIS LVS Clapton-1.5ohm iç atomizer likit valf kontrolü sistemine sahiptir. Valfi ayarlamak için tabandaki halkayı kolayca döndürün.

Üstten Dolum ve Üstten Hava Akımı Kontrolü

Likidinizi kolaylıkla doldurmanız için dolum yapısını yeniden dizayn ettik.
Hava akımı halkasından üst kapağı kolayca kaldırın, daha sonra likidinizi iki taraftaki deliklerden(hava borusundan değil) enjekte edin.

Sökülebilir ve Yıkanabilir Yapı

Bu özel yapıyla, CUBIS Pro Mini Atomizer kolayca sökülebilir ve ayrı ayrı yıkanabilir.

Atomizer Tüp
İç Atomizer
Hava Akımı Halkası
Üst Kapak
Ağızlık

NotchCoilTM 0.25ohm DL. İç Atomizer

Size yüksek watt şartı altında uzun süre kullanılabilen NotchCoilTM 0.25ohm DL’i kullanmanızı içtenlikle öneririz. Ayrıca size en iyi çekiş deneyimini getirecek.

Çeşitli İç Atomizerler Kullanılabilir

NotchCoilTM 0.25ohm DL , BF SS316 Serisi, BF Clapton-1.5ohm, BF Ni, BF Ti ve BF RBA. Seçmeniz için Çeşitli BF Serisi İç Atomizerler

Yeniden Dizayn Edilmiş Hava Akımı Kontrol Sistemi

İki taraftan doğrudan hava akımı girişi sağlaması için hava akımı kontrol yapısını yeniden dizayn ettik.
Hava akımı girişini ayarlamak için hava akımı halkasını saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Bu uygulaması basit ancak oldukça önemli bir işlemdir.

İç Atomizer Değişimi

Atomizeri çevirerek açın, iç atomizeri temizleyip değiştirin.
(NOT: İç Atomizeri suyla yıkamayın. Sadece alkollü pamuk veya kuru bez ile silin.)

Joyetech
STP1139228476
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri