Joyetech eVic Primo Fit with EXCEED Air Plus Elektronik Sigara

Joyetech eVic Primo Fit with EXCEED Air Plus Elektronik Sigara 0.96inç geniş OLED ekranı ve yenilikçi menü sistemi ile eVic Primo Fit, farklı göz alıcı renk seçeneklerine sahip kompakt bir başlangıç box modudur. Yeni cam tüpü ve pratik bastırılarak açılan üst dolum sistemi ile EXCEED Air Plus atomizeri size daha fazla alan sunar.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Joyetech eVic Primo Fit with EXCEED Air Plus Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

0.96inç geniş OLED ekranı ve yenilikçi menü sistemi ile eVic Primo Fit, farklı göz alıcı renk seçeneklerine sahip kompakt bir başlangıç box modudur. Yeni cam tüpü ve pratik bastırılarak açılan üst dolum sistemi ile EXCEED Air Plus atomizeri size daha fazla alan sunar. Özgün tasarımları ile EX serisi iç atomizerler, ağızdan ciğere veya doğrudan ciğere fark etmeksizin müthiş bir elektronik sigara deneyimi ile birlikte saf bir tat yaratılması için geliştirilmiştir. eVic Primo Fit 2A hızlı şarj, ön ısıtma, saat ve güvenlik korumaları gibi özellikleri ile birlikte 80W güç çıkışı sağlayabilir.

 

Paket İçeriği

 

1 * eVic Primo Fit

1 * EXCEED Air Plus Atomizer

1 * EX 0.5ohm DL İç Atomizer

1 * EX 1.2ohm MTL İç Atomizer

1 * Yedek Cam Tüp

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

2 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

 

Ürün Detayları

 

Boyut: 104.5*40.0*22.5mm

E-likit kapasitesi: 3.0ml

Renk: Siyah, Gümüş, Dazzling, Mavi

Çıkış Aralığı: 1-80W

Çıkış Modları: Power/RTC /TC(Ni, Ti, SS316)/TCR(M1, M2, M3)

Rezistans Aralığı: 0.05-1.5ohm (TC/TCR)

0.05-3.5ohm (Power/RTC)

Sıcaklık Kontrolü: 100-315°C/ 200-600°F

Batarya: Dahili batarya (2800mAh)

Maksimum Şarj Akımı: 2.0A

Maksimum Çıkış Akımı: 25A

 

Sıradışı & Daha Fazla Kapasite

 

Yeni şişkin cam tüp, yeni biçim, yeni renkler ve yeni materyaller. Ayrıca e-likit kapasitesi 3.0ml’e yükseltilmiştir.

 

Sezgisel & Basit

 

0.96inç OLED ekranı ve kullanımı kolay menü sistemi ile eVic Primo Fit rahatınız için tasarlanmıştır.

 

2800mAh ve 80W

 

eVic Primo 2800mAh kapasiteli dahili bir batarya ile güçlendirilmiştir. 80W maksimum çıkışı ile günlük kullanım ihtiyacınızı karşılayacak.

 

Kolay Dolum İşlemi

 

EXCEED Air Plus atomizer bastırılarak açılan üst dolum sistemini benimsemiştir. Dolum boşluğuna ulaşmak için üst kısmı basitçe bastırın. Daha sonra likit dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

EX Serisi İç Atomizerler

 

EX 0.5ohm doğrudan ciğere (28W’ta en iyi performans) ve EX 1.2ohm ağızdan ciğere (12W’ta en iyi performans) iç atomizerleri eşsiz tasarımları ile EXCEED Air atomizer için özel olarak üretilmiştir. EX serisi iç atomizerler size mükemmel ve orijinal tadı sunmak için geliştirilmiştir.

 

2A Hızlı Şarj

 

eVic Primo Fit mod Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında normale göre çok daha hızlı bir şekilde şarj olur, modda 2.0A maksimum şarj akımı mevcuttur.

 

Geliştirilmiş Hava Akımı Kontrol Sistemi

 

Harika bir elektronik sigara deneyimi için EXCEED Air Plus atomizerde gelişmiş bir hava akımı sistemi kullanılmıştır. Atomizerde ağızdan ciğere kullanım için üç küçük hava deliği ve doğrudan ciğere kullanım için bir geniş hava deliği mevcuttur.

 

Sökülebilir Yapı

 

EXCEED Air Plus atomizerin parçaları kolaylıkla sökülebilir ve ayrı ayrı yıkanabilir.

 

Güncellenebilir Yazılım

 

eVic Primo Fit güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir. Son yazılımda gerçek zaman saati, ön ısıtma, özel logo ve zaman koruması gibi özellikler mevcuttur.

 

Şarj

 

eVic Primo Fit cihazını USB kablo aracılığı ile şarj adaptörüne veya bilgisayarınıza bağlayarak şarj edebilirsiniz. Şarjın tamamen dolu olduğu durumda gösterge ışığı söner.

STP1311818181
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri