Joyetech Batpack with Joye ECO D16 Elektronik Sigara

Joyetech Batpack with Joye ECO D16 Elektronik Sigara AA bataryaları uzun zamandır güvenli bir güç kaynağı olarak kabul edilmiş durumda ve bu bataryaların vaporizerlerde kullanılması fikri oldukça mantıklı. Yalnızca normal AA bataryaları değil, her yerde kolaylıkla bulunabilen AA Ni-MH yeniden şarj edilebilir bataryalar da cihaz ile birlikte kullanılabilir.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Joyetech Batpack with Joye ECO D16 Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

AA bataryaları uzun zamandır güvenli bir güç kaynağı olarak kabul edilmiş durumda ve bu bataryaların vaporizerlerde kullanılması fikri oldukça mantıklı. Yalnızca normal AA bataryaları değil, her yerde kolaylıkla bulunabilen AA Ni-MH yeniden şarj edilebilir bataryalar da cihaz ile birlikte kullanılabilir. Batpack şimdi ECO teknolojisi ile inanılmaz derecede basit ve pratik bir kullanıma sahip. ECO teknolojisi bir yandan size en iyi elektronik sigara deneyimini sunarken aynı zamanda bataryanın çok düşük bir çıkış gücünde çalışmasına olanak tanır. Bu da batarya ömrünü neredeyse iki kat artırmaktadır. Yeni eklenen BFHN 0.5ohm iç atomizer yüksek nikotinli e-likitlerin kullanımı için geliştirilmiştir. Tüm bunlar ile birlikte, kolay kullanım için Batpack gelmiş geçmiş en güvenli vaporizer olabilir.

 

Paket İçeriği

 

1 * Batpack

1 * Joye ECO D16 Atomizer

2 * AA Ni-MH Cells (opsiyonel)

2 * BFHN 0.5ohm İç Atomizer

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

2 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

 

Ürün Detayları

 

Boyut: 112.5*37.00*18.0mm

Ağırlık: 88.0g

E-likit kapasitesi: 2.0ml

Renkler: Altın, Dazzling, Yeşil, Kırmızı/Altın, Siyah/Mavi, Koyu Mavi/Pembe

Kullanılabilir iç atomizer: BFHN 0.5ohm

Kullanılabilir batarya: 2 * AA Ni-MH şarj edilebilir batarya / normal AA bataryaları

(Batpack’in yalnızca Joye ECO D16 atomizer ile kullanılabileceğini unutmayın.)

 

Rahatınız İçin

 

Diğer yüksek oranlı pillerin aksine, AA/Ni-MH pilleri süpermarketlerde dahi bulabilirsiniz. İş veya özel seyahatlerinizde piller konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yanınızda götürmek yerine dilediğiniz her yerde yenilerini alabilirsiniz.

 

Güvenli Kullanım

 

Joyetech CCO’su Joshua Church: “AA bataryaları uzun zamandır güvenli bir güç kaynağı olarak kabul edilmiş durumda ve bu bataryaların vaporizerlerde kullanılması fikri oldukça mantıklı.”

 

Hafif ve Cep Boyutunda

 

Batpack oldukça basit ve küçük bir vaporizerdir. Cebinizde veya çantanızda istediğiniz yere götürebilirsiniz.

 

Yenilikçi & Güvenli ECO Teknolojisi

 

Batpack güç kaynağı olarak AA pilleri kullanan ilk vaporizerdir. Özel Joyetech ECO teknolojisi sayesinde 2 adet Avatar AA Ni-MH pil ile yaklaşık olarak 800 çekiş gerçekleştirebilirsiniz. Tek kullanımlık normal AA piller ile de ortalama 150 çekiş elde edebilirsiniz.

 

Ultra Etkili Düşük Voltaj Teknolojisi

 

Batpack 1.85V sabit voltaj çıkışını desteklemektedir. Ultra etkili düşük voltaj teknolojisi sayesinde pillerinin ömrü artacak.

 

Avatar AA Ni-MH Şarj Edilebilir Pil

 

Ayrıca iki adet Avatar AA Ni-MH 2000mAh şarj edilebilir pil içeren paket de mevcuttur.

 

Yüksek Nikotin İçin Optimize Edilmiştir

 

BFHN 0.5ohm yüksek nikotinli e-likitler için geliştirilmiştir. Yüksek nikotinli e-likit veya nikotin tuzunun enjeksiyonu size inanılmaz derecede kaliteli bir deneyim getirir.

 

İyi Tat İçin Daraltılmış Hava Akımı

 

Ağızlık tabanında iki adet daraltılmış hava akımı deliği mevcuttur. Bunun sebebi BFHN 0.5ohm ile ağızdan ciğere yapacağınız çekişlerde alacağınız tat kalitesini artırmaktır.

 

E-Likit Dolumu

 

Ağızlığı söktükten sonra e-likit dolumunu doğrudan gerçekleştirebilirsiniz. Dry burn ile karşılaşmamak adına iç atomizere yeterli seviyede e-likit damlatmaya özen gösterin.

 

Şarj

 

Eğer AA Ni-MH şarj edilebilir pilleri kullanıyorsanız bu pilleri cihazdan çıkarın ve bu piller için özel bir şarj cihazında bu işlemi gerçekleştirin. Ayrıca sizin için Avatar AA şarj cihazımız da mevcut. (ayrı olarak satılır)

STP1194535901
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri