Joyetech ULTEX T80 with CUBİS Max Elektronik Sigara

Joyetech ULTEX T80 with CUBİS Max Elektronik Sigara yeni nesil coilsiz çalışan bir cihazdır.Coil yerine özel olarak üretilen NCFilm ile çalışmaktadır.1 Adet 18650 pil ile çalışıyor 40w güce sahip ve bul duman en iyi cihaz aynı zamanda Sezgisel OLED ekran 'a sahiptir.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech ULTEX T80 with CUBİS Max Elektronik Sigara

CUBIS Max tankı ile birlikte yenilikçi Joyetech NCFilm TM ısıtıcının tanıtılması . Bobinsiz bir tasarıma sahip olan bu NCFilm TM ısıtıcı kolayca temizlenebilir, böylece uzun ömürlüdür. CUBIS Max atomizer, saf ve hassas bir vaping deneyimi için pamuğun kolayca değiştirilmesini sağlar. ULTEX T80, güçlü vape kalem tarzı sistemi güzel bir şekilde üretilmiştir. Çoklu çıkış modlarıyla eşleştirilmiş tek değiştirilebilir 18650 pil ile güçlendirilmiştir. Aşağıya bir 0,49 inç OLED ekran yerleştirilir. Bu sezgisel ekran, ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Üst dolgu ve üst hava akımı sistemine sahip olmak, herhangi bir sızıntıdan arındırılmış durumda. En iyi 40w, büyük ama aromalı bulutların tadını çıkarabilirsiniz.

Bobinsiz tasarım, yenilikçi NCFilm TM ısıtıcı

Kanthal'den üretilen yenilikçi Joyetech NCFilm TM ısıtıcının tanıtımı, 

mükemmel bir vaping deneyimi elde etmek için yatay bir bina yoluna giriyor.

Bol Buharlı ve optimum lezzet

NCFilm TM ısıtıcı, buhar üretimi ve lezzetine büyük katkıda bulunan daha büyük bir ısıtma alanına sahiptir.

Uzun ömürlü Coil Yapısı

NCFilm TM ısıtıcı, lezzet düştüğünde ve tekrar tekrar kullanıldığında bezle temizlenebilir. Böylece deneysel testlerimize göre 3 ay veya daha fazla ömrü destekler 1 .

1: Test koşulu: 60vg e-suyu, günde 800 puf, 40w.

İnce işlenmiş, ayrılmaz bir bütün

ULTEX T80, mekanik bir stil sağlayan güçlü bir silindirik şasi kullanır. Pilin çerçevesi ergonomiktir, bu da CUBIS Max atomizer ile entegre bir bütündür.

Mekanik modlar kadar güçlü

İnanılmaz 80W maksimum watt gücüne sahip olan ULTEX T80, tekli 18650 batarya ile çalışır.

Sezgisel OLED ekran 

Cihazda bir ekran olduğunda her zaman harikadır. ULTEX T80'deki sezgisel ekran, ihtiyacınız olan her şeyi size sunar.

Likit Doldurmak Çok Kolay

CUBIS Max atomizer, bas-aç üst dolgu tasarımını benimser. Sadece doldurma deliğini ortaya çıkarmak için üst kapağı itin. O zaman serbestsin.

Üst hava akışı, sızıntılardan kaçının

CUBIS Max atomizer, herhangi bir sızıntıdan kaçınarak, üst dolum ve üst hava akış sistemini benimser.

2A hızlı şarj

2A maksimum şarj akımı ile ULTEX T80, normal olanlardan tamamen daha hızlı şarj edilebilir.

Güvenli içim için çoklu korumalar

Dahili ters polarite koruması, cihazı ters batarya kurulumu durumunda hasara karşı korur. Aynı zamanda aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj genel pil koruma gerçekleştiren iki dizi pil koruma devresi sistemi uygular, bu daha güvenli ve güvenilir hale getirir.

 Yükseltilebilir ürün yazılımı

ULTEX T80, yükseltilebilir ürün yazılımı ile birlikte gelir. Güncellemek için en son bellenimi (varsa) indirmek için Joyetech sitesine girmeniz gerekir.

Şarj Doldurma

Lütfen daima ULTEX T80 için 18650 yüksek pil kullanın. Sadece bir USB kablosu ile duvar adaptörüne veya bilgisayara bağlayın. Tam olarak şarj edildiğinde, ekran sönecektir. Hala hücreyi çıkarabilir ve ayrı bir şarj cihazında şarj edebilirsiniz.

Ürün Paket İçeriği:

1 * ULTEX T80 (hücre yok) 

1 * CUBIS Max atomizer 

 (1 * NCFilm TM ısıtıcı dahil) 

1 * QC USB kablosu 

2 * Manuel 

1 * Garanti kartı 

2 * Uyarı kartı 

 Yedek parçalar

Özellikleri:

boyutu: Φ28.0 * 138.5mm 

ağırlığı: 163.0g (hücre yok) 

renkler: mat siyah, gümüş, altın, gök mavisi, göz kamaştırıcı 

pil kullanarak: tek yüksek hızlı 18650 hücre (cdr ≥ 25a) 

e- sıvı kapasitesi: 5.0 ml 

Isıtıcı: Joyetech NCFilm TM ısıtıcı (Kanthal 0.25ohm) 

Ekran: 0.49 inç OLED ekran 

Çıkış: 1-80W 

Modlar: POWER / BYPASS / TEMP (NI / TI / SS) / TCR 

Direnç aralığı: TEMP / TCR için 0.05-1.5ohm modu 

 POWER modu için 0.05-3.5ohm

Joyetech
ultext80

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri