Joyetech RunAbout Pod Elektronik Sigara

Joyetech RunAbout Pod Elektronik Sigara özel yat tasarımı göz alıcı şık model 77.5g ağırlık 480mAh batarya gücü 2ml likit kapasitesine sahip  son teknoloji kullanılarak pod elektronik sigara modelleri arasında en iddalı ürün.

399,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech RunAbout Pod Elektronik Sigara

Moda ve teknolojinin mükemmel bir birleşimi. Joyetech RunAbout, yattan esinlenilmiş bir başyapıttır, sağlam bir günlük vape olarak sizin için çalışır. Bazı klasik tarzlar ve moda renk karışımları dahil olmak üzere farklı kaplamalar ile birlikte gelir. Kartuş 2 ml kapasite sunar ve kolayca yeniden doldurulabilir. Gösterge lambasını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. RunAbout kapsül sistemi özellikle nikotin tuzları ile harika çalışır. Sadece düğmeyi basılı tutun ve vaping yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Ürün İçeriği :

1 * RunAbout Pil 

2 * Kartuş 

1 * USB kablosu 

1 * Manuel 

1 * Garanti kartı 

1 * Uyarı kartı 

 Yedek parçalar

Özellikleri:

Boyutu: 117.0 * 30.5 * 15.5 mm 

Ağırlık: 77.5g 

Renkler: Kırmızı Ahşap, Siyah Ahşap, Meşe Doku, Riva, Mermer, Zebra 

Pil kapasitesi: 480mAh 

E-sıvı kapasitesi: 2.0ml 

Vape yolu: Inhale 

modu için tuşunu basılı tutun : sabit voltaj çıkışı

Yat Stili

Bu fikir, Yat'tan kaynaklanmaktadır. Joyetech RunAbout moda ve teknolojinin bir bileşimidir.

En iyi Aroma Likit Tadı

1.2ohm dahili bobin sistemine sahip olmak, özellikle nikotin tuzları ile optimal lezzet üretmektir.

Değiştirilebilir ışık

Güç açık durumda, gösterge ışığı yanana kadar düğmeyi 3 kez hızlı bir şekilde tıklatın, ardından kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit, beyaz, mor veya ışığın rengi arasında geçiş yapmak için düğmeye bir kez tıklayın.

Güvenli içim için çoklu korumalar

Kullanım güvenliği her zaman ilk önceliğimizdir. Aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj genel pil koruması dahil olmak üzere çoklu koruma, daha gelişmiş ve güvenilir hale getirir.

Şarj Doldurma

Lütfen cihazı bir USB kablosuyla bir bilgisayar veya duvar adaptörü ile bağlayarak şarj edin. Tamamen şarj olduğunda, düğme ışığı söner. 

Joyetech
joyetechrunabout

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri