Joyetech EXCEED Edge Elektronik Sigara

Pod sistemini kullanan ancak iç atomizerlerinizi istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanıyan Joyetech EXCEED Edge, spor arabalardan esinlenilerek ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ağızdan ciğere çekiş tutkunları için EX 1.2ohm iç atomizerleri ile en kaliteli ve saf tadı vermesi hedeflenmiştir.

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech EXCEED Edge Elektronik Sigara

Ürün Tanıtımı

 

Pod sistemini kullanan ancak iç atomizerlerinizi istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanıyan Joyetech EXCEED Edge, spor arabalardan esinlenilerek ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ağızdan ciğere çekiş tutkunları için EX 1.2ohm iç atomizerleri ile en kaliteli ve saf tadı vermesi hedeflenmiştir. Aynı zamanda yüksek nikotin ve nikotin tuzları ile kullanılabilir. EXCEED Edge yalnızca yeni kullanıcılar için değil, deneyimli kullanıcılar için de uygun olan ince ve şık bir cihazdır.

 

Paket İçeriği

 

1 * EXCEED Edge

2 * EX 1.2ohm MTL.

1 * Kullanım Kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

 

Ürün Detayları

 

Boyut: 26.5*110.0*20.0mm

Ağırlık: 74.0g

Renk: Siyah, Turuncu, Sarı, Kırmızı, Gümüş, Dazzling

Çıkış modu: Doğrudan Çıkış

Kartuş Kapasitesi: 2.0ml

Batarya Kapasitesi: 650mAh

İç Atomizer: EX 1.2ohm MTL.

 

Sağlam ve Çok Yönlü Pod Mod

 

Ergonomik olarak tasarlanan EXCEED Edge bir spor arabanın hatlarını andıran kavisli bir gövdeye sahiptir. Bu şık cihazla elektronik sigaradan alacağınız keyfi artırabilirsiniz.

 

Değiştirilebilir Coil

 

EXCEED Edge cihazında istediğiniz zaman coil değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Tabanı kolayca sökün ve EX 1.2ohm’u yenisi ile değiştirin.

 

Kolay Dolum

 

EXCEED Edge kullanımı kolay bir dolum sistemine sahiptir. Cihazın yan kısmında yer alan kapağı açtıktan sonra kartuşa kolay bir şekilde likitinizi doldurabilirsiniz.

 

Yumuşak Hava Girişi

 

EXCEED Edge orijinal ve saf bir tat almanızı sağlayan dikey hava sistemine sahiptir.

 

Farklı Renk Seçenekleri

 

Farklı göz alıcı renk seçenekleri ile EXCEED Edge günlük elektronik sigara deneyiminizi renklendirir.

 

Doğa Dostu Materyal

 

EXCEED Edge sağlıklı, ısıya karşı dayanıklı ve geri dönüştürülebilen PETG materyalinden üretilmiştir.

 

TPD Uyumlu 2ml Kapasite

 

Yan kısımdan doldurulabilen ve 2ml likit kapasitesine sahip EXCEED Edge TPD uyumludur.

 

Batarya Göstergesi

 

Batarya seviyesi yüksek olduğunda ışık yavaşça yanıp söner veya hiç sönmez. Batarya seviyesi azaldığında ise ışık daha sık bir şekilde yanıp söner.

 

Şarj

 

EXCEED Edge bataryayı USB kablo aracılığı ile bilgisayarınıza veya bir şarj aletine bağlayarak şarj edebilirsiniz. Cihaz tamamen şarj olduğunda gösterge ışığı söner.

STP1882738981
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri