Joyetech EXCEED BOX with EXCEED D22C Elektronik Sigara

EXCEED D22C atomizeri yepyeni EX atomizer başlıklarını kullanır. 1.2ohm ve 0.5ohm başlıklar size hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere yapacağınız çekişlerde saf bir tat ile mükemmel bir elektronik sigara keyfi sunar.

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Joyetech EXCEED BOX with EXCEED D22C Elektronik Sigara

Ürün TanıtımıJoyetech EX serisi coilleri ile birlikte yepyeni EXCEED D22C atomizer, çocuk korumasının yanında üst dolum özelliğine ve ayarlanabilir hava akımı sistemine sahiptir. Özgün tasarımları ile EX serisi coiller hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere kullanımlar için mümkün olan en saf tadı getirerek elektronik sigara keyfinizi maksimuma çıkartır. Kompakt başlangıç kitinde 3000mAh dahili bataryaya sahip EXCEED BOX kullanılmıştır. Box mod size geliştirilmiş çift devreli koruma ile birlikte iki farklı mod sunar: doğrudan çıkış ve sabit voltaj çıkışı. Bu özellik sayesinde EXCEED D22C şık görünüşünün yanında dikkat çeken bir performans sunar.

Paket İçeriği

1 * EXCEED BOX batarya

1 * EXCEED D22C atomizer

1 * EX 1.2ohm MTL (Ağızdan ciğere)

1 * EX 0.5ohm DL (doğrudan ciğere)

1 * Uzatılmış hava borusu

1 * Yedek Cam Tüp (3.5ml)

1 * USB kablo

1 * Kullanım kılavuzu

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 25mm(W)*41mm(L)*115mm(H)

Ağırlık: 145.8g

E-likit kapasitesi: 2ml (yedek cam tüp ile 3.5ml’ye artırılabilir)

Batarya kapasitesi: 3000mAh

Maksimum şarj akımı: 1A

Renk: Gümüş, siyah, beyaz, koyu turuncu, siyah&beyaz

Çıkış modu: doğrudan çıkış / sabit voltaj çıkışı

Özellikler: çocuk koruması, ağızdan ciğere, doğrudan ciğere, opsiyonel çıkış modları, dahili güçlü batarya, pratik dolum sistemi. 

Yeni Eklenen Çocuk Koruma Sistemi

Joyetech EX serisinin başarısı temel alınarak geliştirilen EXCEED D22C atomizerinde yanlışlıkla basılmaları engellemek adına çocuklar için tehlikeli olmayan bir sistem benimsenmiştir. Üst kısmı açmak için önce bastırın, daha sonra döndürün.

MTL & DL Çekişler için EX Serisi

EXCEED D22C atomizeri yepyeni EX atomizer başlıklarını kullanır. 1.2ohm ve 0.5ohm başlıklar size hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere yapacağınız çekişlerde saf bir tat ile mükemmel bir elektronik sigara keyfi sunar.

Basit Üst Dolum Sistemi

Üst kapağı açtıktan sonra likitinizi yan boşluklardan enjekte edebilirsiniz.

İyileştirilmiş Hava Akımı Kontrolü Sistemi

Mükemmel bir elektronik sigara deneyimi sunmak adına EXCEED D22C atomizerinde hem hassas hem de şık bir hava akımı sistemi kullanılmaktadır. Ağızdan ciğere çekişler için üç küçük deliği veya doğrudan çekişler için geniş deliği kullanabilirsiniz.

Yüksek Kapasite ile Kullanılabilir

EXCEED D22X atomizeri 2ml likit kapasitesine sahiptir. Buna ek olarak, yedek cam tüp ve uzatılmış hava borusunu kullanarak likit kapasitesini 3.5ml’ye çıkarabilirsiniz.

Küçük Ama Güçlü 3000mAh Dahili Batarya

3000mAh kapasiteli dahili batarya ile güçlendirilen EXCEED Box with EXCEED D22C başlangıç kiti küçük bir yapıdadır ancak yüksek miktarda buhar üretebilir.

İki Çıkış Modu: Doğrudan Çıkış & Sabit Voltaj Çıkışı

Ürün doğrudan ve sabit voltaj olmak üzere iki farklı çıkış moduna sahiptir. Tercihinize göre, cihaz açıkken ateşleme tuşuna 3 kez hızlı şekilde basarak doğrudan çıkıştan sabit voltaj çıkışına geçiş yapabilirsiniz.

Çift Devreli Koruma

Cihazın sahip olduğu çift devreli koruma özelliği sayesinde cihaz aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlara karşı korunur.

Kolay Temizlik İçin Sökülebilir Yapı

EXCEED D22C atomizerin her bir parçası sökülebilir özelliktedir. Bu sayede cihazı kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Hayatınızı Renklendirin

Farklı göz alıcı renk seçenekleri ile EXCEED Box with EXCEED D22C kesinlikle hayatınızı renklendirecek.

Batarya Ömrü Göstergesi

Joyetech logosu ile birlikte cihaz üzerinde yer alan batarya göstergesi sayesinde bataryanız hakkındaki güncel durumu görebilirsiniz. Batarya göstergesinde 5 bar vardır ve her bir bar 20%’lik batarya yüzdesini ifade eder.

Batarya Ömrü Göstergesi

Şarj

EXCEED Box’ı USB kablo ile bir şarj adaptörüne veya bilgisayara bağlayarak şarj edebilirsiniz. Cihaz tamamen şarj olduğunda gösterge ışıkları bir dakikalığına açık kalır, daha sonra söner.

STP1125382001
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri