Joyetech CUBOID Lite with EXCEED D22 Elektronik Sigara

Joyetech CUBOID Lite with EXCEED D22 Elektronik Sigara 3000mAh Batarya | 2ml Likit Kapasitesi | 1-80W Ayarlanabilir Güç

0,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yok

 

 

 

 

Ürün Tanıtımı En gelişmiş sistemi ile birlikte 1.45 inç iyileştirilmiş renkli ekrana sahip Joyetech CUBOID Lite her zaman elinizde tutmak isteyeceğiniz estetik bir box modudur. EXCEED atomizer pratik likit dolum sistemini ve ayarlanabilir hava akımı sistemini benimsemiştir. Özgün tasarımları ile yeni EX serisi başlıklar hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere yapacağınız çekişlerde en saf tadı almanıza olanak tanır. 3000mAh dahili batarya güçlendirilen mod 80W’a kadar güç çıkışı sağlayabilir. Bunun yanında 2A hızlı şarj, gerçek zaman saati, ön ısıtma, nikotin hesaplama ve şarj için sıcaklık koruması gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Paket İçeriği 1 * CUBOID Lite
1 * EXCEED D22 atomizer
1 * EX 0.5ohm DL. başlık
1 * EX 1.2ohm MTL. başlık
1 * Uzatılmış hava borusu
1 * Yedek cam tüp (3.5ml)
1 * QC USB kablo
2 * Kullanım kılavuzu
1 * Garanti Belgesi
1 * Uyarı Belgesi
Yedek Parçalar Ürün Detayları Boyut:26mm(W)*41mm(L)*114mm(H)
Renk: gümüş, siyah, kırmızı, sarı, mor
Ağırlık: 186.0g
Coil: NiCr
E-likit kapasitesi: 2ml (yedek cam tüp ile 3.5ml’ye artırılabilir)
Batarya kapasitesi: 3000mAh
Ekran: 1.45 inch TFT renkli ekran
Çıkış aralığı: 1-80W
Çıkış modları: Power/Bypass/Temp(Ni, Ti, SS)/TCR(M1, M2, M3)
Rezistans aralığı: 0.05-1.5ohm (Temp/TCR modları)
0.1-3.5ohm (Power/Bypass modları)
Sıcaklık kontrolü: 100-315°C/200-600°F
Uygulanabilir 510 derinliği: 4.0-5.5mm
Maksimum şarj akımı: 2.0A
Maksimum çıkış akımı: 30A
Maksimum çıkış voltajı: 9V
Özellikler: geniş renkli ekran, kompakt ve konforlu, şarj için sıcaklık koruması, dahili batarya ve 2A hızlı şarj, gerçek zaman saati ve ekran koruyucu, ön ısıtma, nikotin alımı hesaplayıcısı, otomatik kapatma koruması. EXCEED için EX Serisi Başlıklar EX 0.5ohm doğrudan ciğere (en iyi 28W) ve EX 1.2ohm ağızdan ciğere (en iyi 12W) başlıklardan oluşan yeni EX serisi, eşsiz tasarımları ile özel olarak EXCEED atomizer için üretilmiştir. EX serisi başlıklar size en mükemmel ve orijinal tadı sunmayı hedefler. İyileştirilmiş Hava Akımı Kontrolü Sistemi Mükemmel bir elektronik sigara deneyimi sunmak adına EXCEED atomizerinde hem hassas hem de şık bir hava akımı sistemi kullanılmaktadır. Ağızdan ciğere çekişler için üç küçük deliği veya doğrudan çekişler için geniş deliği kullanabilirsiniz. Yüksek Kapasite ile Kullanılabilir EXCEED atomizer 2ml likit kapasitesine sahiptir. na ek olarak, yedek cam tüp ve uzatılmış hava borusunu kullanarak likit kapasitesini 3.5ml’ye çıkarabilirsiniz. Kolay Temizlik İçin Sökülebilir Yapı EXCEED atomizerin her bir parçası sökülebilir özelliktedir. Bu sayede cihazı kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Güç Limiti Koruması Atomizer başlığını sistematik olarak korumak adına cihazda belli bir ohm aralığı için güç limiti kullanılmıştır. Yüksek güç altında yüksek ohm’a sahip bir coil kurulumu yaptığınızda dry burn ile karşılaşmamanız için çıkış wattı güvenli bir seviyeye düşürülür.

Renkli Ekran ile Geliştirilmiş Box Mox
Kullanımı kolay bir sisteme ve 1.45inç renkli ekrana sahip olan CUBOID Lite box mod size mükemmel bir elektronik sigara deneyimi sunmak için sezgisel olarak tasarlanmıştır.

Kompakt ve Portatif

CUBOID Lite küçük bir yapıdadır, bu sayede cihazı pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Güvenli Şarj için Sıcaklık Koruması

CUBOID Lite modunda özel sıcaklık koruması teknolojisi (ENU) kullanılmıştır. Şarj durumunda sıcaklık belli bir seviyenin üstüne çıktığında şarj işlemi otomatik olarak kesilir.
Not: ENU menüsüne girmek için ateşleme ve “+” tuşunu aynı anda 3 saniye basılı tutun ve daha sonra “+” tuşuna 4 kez basın. Açıp kapatmak için “-” tuşuna basın.

Gününüzü Güçlendirin

CUBOID Lite mod 3000mAh dahili bataryaya ve 80W maksimum çıkış gücüne sahiptir. Not: Güncelleme esnasında sorun yaşarsanız cihazı yeniden başlatmak için “+” tuşuna ve bir iğne yardımı ile sıfırlama deliğine basın.

Vaping Hayatınızı Renklendirin

Farklı göz alıcı renk seçeneklerine sahip olan cihaz sayesinde günlük kullanımınız renkli bir hâl alacak.

Farklı Tanklar ile Kullanılabilir

CUBOID Lite’ın 510 bağlantısı, 510 derinliği 4.0mm ile 5.5mm arasında olan tanklar ile uyumludur. 25mm çapa kadar olan tüm tankları tercihinize göre kullanabilirsiniz.

Hızlı Şarj Sistemi

CUBOID Lite, 2.0A maksimum şarj akımına sahiptir. Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında diğer şarj aletlerine göre çok daha kısa sürede şarjınızı doldurabilirsiniz.

Dahili Ters Yük Koruması

Dahili ters yük koruması, pillerin ters kurulumundan doğabilecek hasarlara karşı cihazı korur.

Güncellenebilir Yazılım

CUBOID Lite güncellenebilir yazılım özelliğine sahiptir.
Son sürümde güç limiti, şarj koruması, gerçek zaman saati, ön ısıtma ve otomatik kapatma koruması gibi özellikler mevcuttur. Şarj
CUBOID Lite bataryası hızlı şarj özelliğine sahiptir ve maksimum şarj akımı 2.0A’dir. Cihazı şarj etmek için şarj adaptörüne veya bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
STP1790859144
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri