Joyetech eCom Mega 1600mAh Elektronik Sigara

Joyetech eCom Mega 1600mAh Elektronik Sigara VV Mode Özelliği - Güçlü Duman Etkisi - Isıya Dayanıklı Paslanmaz Çelik Malzeme

339,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eCom Mega Detaylı Tanıtım

Joyetech eCom Mega Paket İçeriği:

1 X Joyetech eCom Mega Pil

1 X Atomizer Gövdesi

1 X Ağızlık

2 X C3 Atomizer Başlıkları

1 X USB Kablo

1 X Duvar Adaptörü

1 X EGO Adaptör

1 X Garanti Belgesi ve Kullanım Klavuzu

Çalışma voltaj aralığı: 3.3-5.5V

Atomizer Kapasite: 3.2ml

Pil Kapasitesi: 1600mAh

Renkler: Siyah, Gümüs

C3 Çift atomizer kafası

Yükseklik: 20.3mm

Çap: 8.5mm

Direnç: 1.6ohm

Delta 16 Atomizer

Piyasada normal gerilim ve watt piller ile uyumlu olma özelligine sahip, 1.6ohm dirençle iki bobine sahip C3 Dual Atomizer.

VV mode (3.3V-5.5V):

Gerilim çıkışı kuyruk ayarlama halkasını saat yönünde dönen veya saat yönünün tersine ayarlanabilir. Gerilimler seçenekleri (V) halka üzerinde görüntülenir.

e-Likit Dolum

Pilden atomizer ayirin ve dogrudan kavisli yuvaya sıvı enjekte edin.

NOT : Lütfen aşırı doldurmayın. Sızıntıyı önlemek için küçük bir hava boşluğu bırakın.

Şarj Etme :

Basitçe bir bilgisayar veya bir duvar adaptörü ile USB kablosunu bağlayarak eCom Mega şarj edin. Tam şarj olduğunda, ışığı sönecektir.

Joyetech
STP1123253717
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri