JOYETECH EGO EROLL | Elektronik Sigara

eRoll yeni dizayn edilmiş bir mini elektronik sigaradır, şıklığa ve taşınabilirliğe önem veren elektronik sigara kullanıcılarına Joyetech’in hediyesidir. eRoll 90mAh pil kapasitesinin yanında yüksek çıkış gücüne sahiptir: 3.7 voltaj çıkışı. Elektronik sigara içme ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

239,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eRoll

değiştirilebilir sistemi ile mini sigara deneyimi

eRoll cihazının güvenilirliğini kontrol etmesi için tüm Joyetech markalı eRoll kitlerinin seri numarası vardır. Eğer aldığınız ürünün seri numarası yoksa kabul etmeyin. Seri numarası olmayan Joyetech markalı eRoll cihazlar garantiye veya herhangi bir satış sonrası servisine sahip değildir.

eRoll yeni dizayn edilmiş bir mini elektronik sigaradır, şıklığa ve taşınabilirliğe önem veren elektronik sigara kullanıcılarına Joyetech’in hediyesidir. eRoll 90mAh pil kapasitesinin yanında yüksek çıkış gücüne sahiptir: 3.7 voltaj çıkışı. Elektronik sigara içme ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

The eRoll kit içindekiler:
*1 × eRoll atomizer silindiri
*2 × eRoll iç atomizer
*2 × eRoll batarya
*3 × eRoll kartuş
*1 × eRoll USB Kablo
*1 × eRoll şarj adaptörü
*1 × eRoll portatif şarj kutusu
*1 × eRoll kullanım kılavuzu

eRoll PCC Renkleri: Siyah, Beyaz
eRoll Renkleri: Siyah, Gümüş, Beyaz

1000mAh eRoll PCC

eRoll, zarif portatif şarj kutusuna(PCC) sahiptir. eRoll PCC dizayn konsepti olarak basitliği, şıklığı ve rahatlığı benimsemiştir. Gümüş alaşımı kenarları ve ayna plakalı yüzeyi ile kullanıcılarına göz zevki verir. 1000mAh kapasiteli PCC, eRoll cihazınızı sürekli şarj edebilir ve bu sayede her yerde her zaman elektronik sigaranızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm mini sigaralar içinde en iyi kalite ve performansı verir. Boyutları gerçek bir sigaraya benzer, hafiftir ve elde tutması oldukça kolaydır.

Kullanırken eRoll bataryasının ortasındaki hava deliğini kapatmayın.

Tam anlamıyla etkili, otomatik batarya
eRoll oto batarya, var olan buton cinsinden doğmuştur. Kullanımı daha kolaydır çünkü herhangi bir tuşa basmanız gerekmeden otomatik olarak çalışır ve sadece basitçe içinize çekersiniz.

Eğer pili 10 saniyenin üzerinde kullanırsanız, LED lambası iki kez yanar ve daha sonra otomatik olarak güç vermeyi keser.

eRoll Kartuş
Atomizer Silindiri
İç Atomizer
Pil

eRoll Değiştirilebilir Sistem
İç atomizer ve atomizer silindirinden oluşur. Kullanıcıların kolayca kontrol etmesi ve atomizeri değiştirebilmesi için dizayn edilmiştir. Eğer atomizer kırıldıysa, sadece iç atomizeri değiştirmeniz gerekir. Bu ürünün en önemli noktası ekonomik ve pratik oluşudur.

eRoll Şarj Etme
eRoll 3.7V, 90mAh lithium-ion pil ile güçlendirilmiştir. Pili şarj etmek için eRoll cihazını şarj kutusuna yerleştirin. PCC’yi kapatın ve resimde gösterildiği gibi şarj edildiğini gösteren mavi LED ışığı yanacak. Pil tamamen şarj edildiğinde LED ışık otomatik olarak kaybolur.

eRoll PCC Şarj Etme
eRoll PCC cihazımızda şarj edilebilir 1000mAh lityum pil mevcuttur. Standart mikro USB girişine sahiptir ve USB girişinde 2 tür LED gösterge ışığı vardır. PCC içinde tek bir eRoll kullanılabilir.
eRoll PCC’yi şarj etmek: PCC’yi şarj etmek için alt kısımda bulunan girişe USB kablonuzu takın. PCC harici adaptör veya bilgisayar yoluyla şarj edilirken giriş voltajı 5V ve şarj akımı 400mAh’dir. Şarj esnasında LED ışığı kırmızıdır, şarj işlemi tamamlandığında ise yeşile döner.

Joyetech
STP1282680841
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri