Joyetech eGo One VT Elektronik Sigara

Joyetech eGo One VT Elektronik Sigara 2300mAh - 4.0ml Likit Kapasitesi - Değişken Sıcaklık Kontrolü - Ücretsiz Kargo

289,00 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eGo One VT Elektronik Sigara Parametleri:

Joyetech eGo One VT Pil Parametreleri:

Kapasite: 2300mAh

Boyutlar: 142 mm uzunluk x 22 mm çap

Direnç aralığı: VT modu için 0,2ohm -1.0ohm - VW modu için 0,4 ohm - 3,5ohm

Joyetech eGo One Mega Atomizer:

Kapasite: 4ml

Atomizer boyutları: 58.7 mm uzunluk x 22 mm çap

BİR VT eGo, ilk eGo tarzı VT cihazı olma, basitleştirilmiş sıcaklık kontrol sistemi uygular ve VT-Ti (Titanium) destekleyen / VT-Ni (Nikel) üç farklı düzeylerde / VW modu hem watt ve sıcaklık açısından. atomizör başkanlarının çeşitli seçenekleri ile, eGo BİR VT kesinlikle size en iyi vaping deneyimi getirecektir.Joyetech eGo One VT Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x 1 adet tekli Ego One VT 2300mAh pil
1 x 4 ml eGo BİR mega Atomizer tankı (coil yok)
1 x eGo Bir CL-Ni Atomizer kafası-coil (0,2 ohm)
1 x eGo Bir CL- Ti Atomizer kafası-coil (0,4 ohm)
1 X eGo Bir CL kafası-coil (1,0ohm)
1 x USB kablosu
1 x AC şarj adaptörü
1 x Kullanım kılavuzu

Joyetech
STP1255666117
3 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri