Joyetech Ego AIO D16 Elektronik Sigara

Joyetech Ego AIO D16 Elektronik Sigara 2.0ml Likit Kapasitesi | 1500mAh Batarya Kapasitesi | Spiral Ağızlık

219,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Ego AIO D16 Elektronik Sigara

eGo AIO D16 hepsi bir arada stilinde tasarlanmış olup, 2ml likit kapasitesi ile en iyi sızıntı karşıtı yapıya sahiptir. Çevre dostu plastikten yapılmıştır, ağızlığı eşsiz spiral dizayna sahiptir. Çocukları cihazdan uzak tutan, çocukların zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve rahattır. Ayrıca çeşitli renk seçenekleri cihaza şık bir görünüm kazandırır. Basitliği ve etkinliği eGo AIO D16’yı popüler ve eşsiz kılar.

Paket İçeriği

1*eGo AIO D16 Pil

2*BF SS316-0.6ohm MTL.

1*eGo AIO Ağızlık

1*USB Kablo

1*Hızlı Başlangıç & Garanti Belgesi

Ürün Özellikleri

Genişlik:16.5mm

Uzunluk:158mm

Pil Kapasitesi:1500mAh

Atomizer Kapasitedi:2.0ml

Renk: Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi, Turuncu, Beyaz

Hepsi Bir Arada Modeli

eGo AIO D16 içindeki dahili atomizer ile hepsi bir arada modelindedir, kullanımı ve taşıması oldukça kolaydır. Küçük yapılıdır ancak yüksek miktarda duman çıkaracak kadar güçlüdür.

Şık Görünüm ve Renk Seçenekleri

eGo AIO D16 çok şık görünümü olan ve kişisel tercihinize hitap eden renk seçeneklerine sahiptir.

Güvenliği Sağlamak için Çocuk Kilidi

eGo AIO D16 çocuk kilidi sistemine sahiptir. Kilidi açıp kapatmak için yalnızca üst kapağa baskı uygulayın ve döndürün.

Spiral Yapılı Ağızlık

Dahili spiral yapılı ağızlık, nefes çekişi ve güvenlik açısından daha yararlıdır.

Renginizi Seçin

Kapalı durumdayken gösterge ışığını kapatmak için ya da kırmızı, sarı, yeşil, mavi, indigo, beyaz ve mor renkleri arasında seçim yapmak için ateşleme tuşuna uzun basın.

Hava Girişinin Ayarlanması

Hava akımı girişini ayarlamak için düzenleyici halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. İki işaret üst üste geldiğinde hava girişi en geniş halinde olacaktır. Hava girişinin minimum olması içinse 90 derece sola veya sağa döndürün.

Likit Dolumu

Atomizer tabanını döndürerek ayırmak için üst kapağa baskı uygulayın, daha sonra kavisli boşluğa likidinizi doğrudan enjekte edin.

Not 1: Tekrar dolum yaparken taşmaması için maksimum çizgisini geçmeyin.

Likit Dolumu

Not 2: İlk kullanımdan önce iç atomizere birkaç damla likit damlatın.

Şarj

eGo AIO D16 kişisel bilgisayarınıza veya Joyetech adaptörüne USB kablo ile bağlanarak kolayca şarj edilebilir. Tamamen dolduğunda şarj göstergesi kaybolur.

Joyetech
STP1778963186
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri