JOYETECH Coffret Ecom 650mAh Elektronik Sigara

JOYETECH Coffret Ecom 650mAh Elektronik Sigara kalem tipi cihaz.

179,00 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eCom Elektronik Sigara 

Paket İçeriği:

       2 x Ağızlık     1 x Usb Kablo    1 x Duvar şarj cihaz        1 x Montaj aleti     2 x Atomizer     2 x C2 Atomizer Kafası   

1 x Kullanım Kılavuz    3 x Ağızlık kılıfı    1 x Batarya     2 x Ağızlık bağlantısı  1x Usb Port Cover

Ağızlığı sökün ve e-likit inizi kolayca doldurun. Hava deliğine sıvı dökmeyiniz ! Likiti kenardaki boşluklardan doldurunuz.

Pil özellikleri: Çap: 14mm Uzunluk: 95.5mm/117.5mm Kapasite: 650mAh/1000mAh

Özel usb şarj aparatı , özel ışıklı led tuş.

Kutu içerinde çıkan özel aparat sayesinde, atomzierinizi saat yönünde çevirerek çıkarabilir yada takabilirsiniz.

Hava girişi ayarlayabilme özelliği !

eCom Atomizernin çekirdeğidir. Yüksek gerilim, yüksek çıkışı ve yoğun buharı yeni C2 atomizer kafası ile ortaya çıkarır. 

Likit seviyesi pencerisnden kontrol edilebilir. 

Üst kısımda bulunan hava giriş ve çıkış sızıntı ihtimalini ortadan kaldırır.

Çap: 14mm 

Uzunluk: 76mm (ağızlık dahil) 

Sıvı kapasitesi: 1.5ml

Yeni tasarlanan C2 atomizer kafası

Yeni tasarlanan C2 atomizer kafası,  max yük gerilim 4.5V ve 2.4 ohm direnci iletasarlanmıştır. Bu nedenle yüksek gerilim altında çalışabilir. 

Kısa bir süre içinde yoğun buhar sağlamaktadır.

Joyetech
STP1380278627
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri