Joyetech Ego AIO Pro Elektronik Sigara

Joyetech Ego AIO Pro Elektronik Sigara 2300mAh Pil Kapasitesi | 4.0ML Likit Kapasitesi | Kullanıcı Dostu

249,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Ego AIO Pro Elektronik Sigara

eGo AIO Pro hepsi bir arada stilinde tasarlanmış olup, 4ml likit kapasitesi ile en iyi sızıntı karşıtı yapıya sahiptir. 2300 mAh dahili bataryayla güçlendirilmiştir. Üst kapağın kaldırılması ve yanlardan likit enjekte edilmesi ile likit dolumu kolayca sağlanır. Geliştirilmiş hava akımı kontrol sistemi geniş hava girişi sağlar. Kullanımı kolay ve rahattır. Ayrıca çeşitli renk seçenekleri ile 7 farklı renkteki gösterge ışığı şık bir görünüm kazandırır. Basitliği ve etkinliği eGo AIO Pro’yu popüler ve eşsiz kılar.

Paket İçeriği

1 * eGo AIO Pro Pil

1 * BF SS316-0.5ohm DL.

1 * BF SS316-0.6ohm MTL.

2 * Ağızlık

1 * USB Kablo

1 * Hızlı Başlangıç

1 * Garanti Belgesi

Ürün Özellikleri

Genişlik: 22mm

Uzunluk: 141mm

Pil Kapasitesi: 2300mAh

Atomizer Kapasitesi: 4ml

Renk: Siyah, Gümüş, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Turuncu

Joyetech
STP2029481412
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri