Joyetech Unimax 22 Elektronik Sigara

Joyetech Unimax 22 Elektronik Sigara 2200mah Batarya | 2ml Likit Kapasitesi | Değiştirilebilir Atomizer

179,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Unimax 22 Elektronik Sigara

Farklı ve dikkat çeken bir sızıntı karşıtı kapak tasarımına sahip olan UNIMAX 22 atomizer, sızıntı veya damlatma gibi sorunları sizden uzak tutar. Hava akımı kontrolünün ve e-likit dolumunun üst kapağı döndürerek veya çıkartarak kolayca gerçekleştirilebildiği TFTA hazne sistemini benimser. UNIMAX 22’nin bataryası size iki opsiyonel mod sunar: geliştirilmiş çift devreli koruma ile doğrudan çıkış ve sabit voltaj çıkışı modları. Geniş açıklığa sahip yapısı ile BFL serisi iç atomizerler, hem ağızdan ciğere hem de doğrudan ciğere çekiş yapan kullanıcılara iyi ve saf bir tat getirir. Ayrıca, renkli değiştirilebilir stickerlar UNIMAX 22’yi heyecan verici bir şaheser yapar.

Paket İçeriği

1 * UNIMAX 22 Batarya

1 * UNIMAX 22 Atomizer

2 * BFL Kth-0.5ohm DL. İç Atomizer

1 * Yedek Cam Tüp 

2 * Sticker

1 * USB Kablo

2 * Kullanım Kılavuzu

1 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 22.0mm*139.5mm

Batarya Kapasitesi: 2200 mAh

Ağırlık: 126g (iç atomizer ile birlikte)

E-likit Kapasitesi: 2ml

Çıkış Modu: Doğrudan çıkış ve sabit voltaj çıkışı

Rezistans Aralığı: 0.15-3.5ohm

Uygulanabilir İç Atomizerler: BFL ve BFLX serisi

BF serisi (BF RBA hariç) BF adaptör kullanılarak uygulanabilir.

Ağızlık: UNIMAX ağızlık/510 ağızlık

Renkler: Full Siyah, Gümüş/Siyah, Gümüş/Kahverengi, Gümüş/Mavi, Gümüş/Kırmızı

Kolay Kullanım için Özel TFTA-Tank Yapısı

Joyetech’in özel TFTA (top filling ve top airflow) teknolojisi UNIMAX 22 atomizerine mükemmel bir şekilde uygulanmıştır. Hava akımı girişini ayarlamak için üst kapağı basitçe sola veya sağa döndürün. Üst kapağı çevirerek sökün ve üst kısımdaki yan deliklerden likidinizi enjekte edin.

Küçük ama Güçlü

UNIMAX 22 atomizer görünüm olarak küçüktür, ancak aynı zamanda yeterli miktarda buhar üretecek kadar güçlüdür.

BFL Kth-0.5ohm DL. (20-40W)

BFL Kth-0.5ohm iç atomizer Kanthal coil kullanır ve doğrudan ciğere çekişler için özel olarak üretilmiştir. İsteğinize göre doğrudan çıkış veya sabit voltaj çıkışı modlarında kullanabilirsiniz.

Geniş Hava Akımı ve Saf Bir Tat

UNIMAX 22 atomizer, yeni yapılandırılmış BFL iç atomizerleri ile geniş bir hava akımı girişi sunar ve tamamen saf bir tat üretir.

Doğrudan Çıkış Modu ve Sabit Voltaj Çıkışı Modu

Kullanımı oldukça basit ve pratik olan UNIMAX 22 iki moda sahiptir: Doğrudan Çıkış modu ve Sabit Voltaj Çıkışı Modu. Cihaz kapalıyken, ateşleme butonuna uzun basarak doğrudan çıkış modu(beyaz ışık) ve sabit voltaj çıkışı modu(turuncu ışık) arasında seçim yapabilirsiniz. Mevcut bulunan modu kullanmak için ateşleme butonunu bırakın.

Modlar Arası Geçiş

Çift Devreli Koruma

UNIMAX 22, çift batarya koruyucu devre sistemi kullanır, bu sayede bataryanızı aşırı şarj, aşırı akım ve aşırı deşarj gibi durumlarda korur.

Ağızlığınızı Seçin

UNIMAX 22 atomizer UNIMAX ağızlık ile birlikte gelir. Ayrıca 510 uyumlu ağızlığı da kullanabilirsiniz.

Değiştirilebilir Renkli Stickerlar

Şık ve kendine has bir dokusu olan stickerlar arasından tercihinize göre istediğinizi kullanabilirsiniz.

Batarya Göstergesi

Batarya seviyesi yüksekken buton ışığı yavaş yavaş yanıp söner veya hiç sönmez. Batarya seviyesi düşükken ise buton ışığı daha seri şekilde yanıp söner.

Şarj

UNIMAX 22’yi USB kablo ile bilgisayarınıza veya Joyetech şarj cihazına bağlayarak şarj edebilirsiniz.

BF Serisi İç Atomizerler İle Kullanılabilir

Daha önce CUBIS veya CUBIS Pro için kullanılan BF serisi iç atomizerler, BF Adaptör yardımı ile UNIMAX 22 cihazında da kullanılabilir.

Joyetech
STP1457648600
17 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri