Joyetech Ego AIO D22 XL Elektronik Sigara

Joyetech Ego AIO D22 XL Elektronik Sigara 2300mAh Batarya Kapasitesi | 3.5ml Likit Kapasitesi | Çap: 22mm

249,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Ego AIO D22 XL

eGo AIO D22 XL hepsi bir arada stilinde tasarlanmış olup, üst kısımdan kapağı çıkartarak iç atomizer değişimi ve likit dolumu sağlanır. Sızıntı ya da likit taşması ihtimalini en aza indiren sökülebilir üst hazneye sahiptir. . Kullanımı kolay ve rahattır. Ayrıca çeşitli renk seçenekleri ile 7 farklı renkteki gösterge ışığı şık bir görünüm kazandırır. Basitliği ve etkinliği eGo AIO D22 XL’i popüler ve eşsiz kılar.

Paket İçeriği

1*eGo AIO D22 XL Pil

2*BF SS316-0.6ohm MTL.

1*Ağızlık

1*USB Kablo

1*Hızlı Başlangıç & Garanti Belgesi

Ürün Özellikleri

Genişlik: 22mm

Uzunluk: 131.00mm

Pil Kapasitesi: 2300mAh

Atomizer Kapasitesi: 3.5ml

Renk: Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi, Turuncu, Beyaz

Hepsi Bir Arada Modeli

eGo AIO D22 XL içindeki dahili atomizer ile hepsi bir arada modelindedir, kullanımı ve taşıması oldukça kolaydır. 

Küçük yapılıdır ancak yüksek miktarda duman çıkaracak kadar güçlüdür.

Şık ve Renkli

eGo AIO D22 XL çok şık görünümü olan ve kişisel tercihinize hitap eden renk seçeneklerine sahiptir.

Renginizi Seçin

Kapalı durumdayken gösterge ışığını kapatmak için ya da kırmızı, sarı, yeşil, mavi, indigo, beyaz ve mor renkleri arasında seçim yapmak için ateşleme tuşuna uzun basın.

Hava Girişinin Ayarlanması

Gizli ve üst hava girişleri havanın daha kolay girmesine olanak tanır. Hava akımı girişini ayarlamak için düzenleyici halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün.

Likit Dolumu

Atomizer tabanını döndürerek ayırmak için üst kapağa baskı uygulayın, daha sonra kavisli boşluğa likidinizi doğrudan enjekte edin.

Not 1: Tekrar dolum yaparken taşmaması için maksimum çizgisini geçmeyin. Alttaki resimlere göz atabilirsiniz.

Not 2: İlk kullanımdan önce iç atomizere birkaç damla likit damlatın.

Şarj

eGo AIO D22 XL kişisel bilgisayarınıza veya Joyetech adaptörüne USB kablo ile bağlanarak kolayca şarj edilebilir. Tamamen dolduğunda şarj göstergesi kaybolur.

Joyetech
STP1718628478
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri