Joyetech Ego One 2200 mah Elektronik Sigara

Joyetech Ego One 2200 mah Elektronik Sigara

174,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Ego One 2200 mah Elektronik Sigara Parametreleri:

Pil kapasitesi: 2200mAh
Pil boyutu (uzunluk ve çap): 85 mm x 19 mm
Atomzier'in kapasitesi: 2.5ml
Atomizer'ın ebadı (uzunluk ve çap): 50 mm x 19 mm


Joyetech Ego One 2200 mah Elektronik Sigara Kutu İçeriği:

1 x Ego One 2200mAh pil
1 x 2.5 ml eGo ONE Atomizer (önceden kurulmuş 1.0 ohm coil)
1 x 0,5 ohm bobin yedek
1 x USB şarj cihazı
1 x AC adaptör
1 x Yedek driptip
1 x Kullanım kılavuzu

Joyetech
STP2016645896
3 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri