Joyetech New Ego AIO Elektronik Sigara

Joyetech New Ego AIO Elektronik Sigara 1500mAh Pil Kapasitesi - 2.0ML Likit Kapasitesi - Özel Kilit Sistemi

209,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech New Ego AIO Elektronik Sigara

Joyetech eGo AIO, all-in-one tarzı olan, 2 ml e-likit kapasitesi ile en iyi anti-sızıntı yapıya sahiptir. Bu çocuk emniyetli sistemler geçerlidir: Basınç büküm tankı ve güç kaynağı beş tıklama yangın düğmesinin kapağı. Birkaç karışık renkler görünümünü basit ve kullanımı kolay, ama moda olan ve yedi renk gösterge ışığı. Sadeliği ve verimlilik cihaz oldukça popüler ve benzersiz kılar.

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara

All-In-ONE Stil

Bütünleşik atomizer ile eGo AIO kullanımı oldukça kolaydır. Boyutları küçük olmasına ragmet yoğun buhar sağlar.

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara

Güvenliğini Sağlamak için Kilidi Çocuk

Joyetech eGo AIO güvenlik için çocuk kilit sistemiyle donatılmıştır. Atomizer kapağını açmak için bastırmanız gerekmektedir.

 Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara

Standart Kit ve Kolay Paket

Standart kiti ve Kolay paketi: eGo AIO size paketin iki form sunar. Standart kit arkadaşlar için hediye iyi bir seçimdir, ve kolay paketi daha rahat ve tercihinize için daha ekonomiktir. Orjinal Joyetech Elektronik Sigara 

Joyetech
STP1932108893
8 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri