Joyetech eGo ONE TFTA Elektronik Sigara

kargo-bedava | ayni-gun-kargo | hizli-gonderi | stoktan-teslim
279,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eGo ONE TFTA

5 farklı renk seçeneği mevcut olan eGo ONE TFTA başlangıç kiti, günlük ihtiyacınızı karşılayacak olan 2300mAh dahili bataryaya sahiptir. Özel TFTA-tank sistemi sayesinde üst kapağın ayrılması veya döndürülmesi ile likit dolum işlemi ve hava akımı kontrolü kolaylıkla sağlanır. Üst hava akımı en iyi tadı almanız için tasarlanmıştır, cihazda diğer eGo ONE serisi ile uyumlu yeni ProCL 0.6ohm iç atomizer kullanılmıştır. Sağlam, silindirik biçimi sayesinde cihazı elinizde kolaylıkla tutup kullanabilirsiniz.

Paket İçeriği

1 * eGo ONE TFTA Batarya
2 * ProCL 0.6ohm İç Atomizer
1 * USB Kablo
1 * Kullanım Kılavuzu
1 * Garanti Belgesi
Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut:120.5mm*22.0mm
Atomizer Kapasitesi: 2ml
Batarya Kapasitesi: 2300mAh
Ağırlık: 117g (iç atomizer dahil)
Renk: Siyah/Beyaz, Siyah/Gri, Siyah/Kırmızı, Sarı/Siyah, Mavi/Siyah

Portatif ve İstikrarlı

Şık bir tasarıma sahip eGo ONE TFTA, yeni başlayanlar için uygun bir cihazdır. 2300mAh dahili bataryası ile günlük kullanımınızda size yetecek bir performans sunar.

Mükemmel Tat için ProCL İç Atomizer

Yeni eklenen ProCL 0.6ohm iç atomizer ağızdan ciğere çekişler için tasarlanmıştır. SS316L’den yapılan coil size en iyi tadı sunar. ProCL iç atomizer ayrıca diğer eGo ONE serisi cihazlar ile de uyumludur.

Özel TFTA-Tank Sistemi

eGo ONE TFTA üstten dolum ve üstten hava akımı kontrolü özelliklerini benimsemiştir. Üst kapağı basitçe kaldırın ve e-likidinizi dolum deliklerinden boşaltın.

Hayatınızı Renklendirin

Tercihinize göre farklı renk seçenekleri mevcut olan eGo ONE TFTA günlük kullanımınızı ilgi çekici ve renkli kılar.

Çift Devreli Koruma

eGo ONE TFTA çift devreli koruma kullanır, aşırı şarj, şarj esnası ve uzun süre şarj edilmediği durumlarda koruma sağlar. Bu özellik onu daha gelişmiş ve güvenilir yapar.

Seçmeniz için İki Farklı Mod

eGo ONE TFTA iki farklı mod kullanır: Doğrudan Çıkış ve Sabit Voltaj Çıkışı modları. Cihaz kapalıyken, ateşleme tuşuna uzun basarak doğrudan çıkış modu (beyaz ışık) ve sabit voltaj çıkışı modu (turuncu ışık) arasında geçiş yapabilirsiniz. Mevcut olan modu seçmek için ateşleme tuşunu bırakın.

Batarya Ömrü Göstergesi

Gösterge ışığı pil seviyesi yüksek iken sürekli yanar veya yavaşça yanıp söner. Pil seviyesi düşükken ise gösterge ışığı daha sık yanıp söner.

Şarj

eGo ONE TFTA’yı USB kablo ile bilgisayarınıza veya Joyetech adaptörünüze bağlayarak şarj edebilirsiniz.
STP1783788718
3 Öğeler
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri