Joyetech Atopack Penguin Elektronik Sigara

Joyetech Atopack Penguin Elektronik Sigara Havalı ve pürüzsüz biçimli ATOPACK PENGUIN, penguen görünümüne sahip çekici ve kompakt boyutlu bir başlangıç kitidir. Yeni şeyler genellikle tutsaklık altında gelişmez; ancak yenilikçi JVIC sistemi parlak bir seramik yuva ile birlikte orijinal tadı keşfetmek için yatay bir yaklaşımda tasarlanmıştır.

249,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

ATOPACK PENGUIN

Havalı ve pürüzsüz biçimli ATOPACK PENGUIN, penguen görünümüne sahip çekici ve kompakt boyutlu bir başlangıç kitidir. Yeni şeyler genellikle tutsaklık altında gelişmez; ancak yenilikçi JVIC sistemi parlak bir seramik yuva ile birlikte orijinal tadı keşfetmek için yatay bir yaklaşımda tasarlanmıştır. ATOPACK kartuşu 8.8/2.0ml e-likit kapasitesi özelliği ile yeniden doldurulabilir ve size mükemmel bir keyif sunar.

Paket İçeriği

1 * Penguin Batarya

1 * ATOPACK Kartuş

1 * ATOPACK Coil (JVIC1 0.6ohm)

1 * ATOPACK Coil (JVIC2 0.25ohm)

1 * QC USB Kablo

1 * Hızlı Başlangıç

1 * Garanti Belgesi

1 * Uyarı Belgesi

Yedek Parçalar

Ürün Detayları

Boyut: 26.5mm*52.0mm*102.5mm

Ağırlık: 139.5g

Kartuş Kapasitesi: 8.8ml/2.0ml

Batarya Kapasitesi: 2000mAh

Maksimum Şarj AKımı: 2A

Renkler: Beyaz, Gümüş, Siyah, Kırmızı, Mavi

Çıkış Modu: Doğrudan Çıkış

Özellikler: JVIC sistemi, modüler tasarım konsepti, penguen görünümü, 2A hızlı şarj. 

Yenilikçi ve Özel JVIC Sistemi

Joyetech ATOPACK PENGUIN için yenilikçi JVIC sistemini tasarlamıştır, bu sistem eşsiz dikey likit enjeksiyonu metodunu kullanır.

Yüksek Miktarda Buhar ve Orijinal Tat

Yeni şeyler genellikle tutsaklık altında gelişmez; ancak yenilikçi JVIC sistemi parlak bir seramik yuva ile birlikte orijinal tadı keşfetmek için yatay bir yaklaşımda tasarlanmıştır.

Penguen Görünümündeki E-Sigara

Zarif görünümlü ATOPACK PENGUIN, güney kutbu penguenlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Tutuşu ve kullanımı oldukça rahattır.

2A Hızlı Şarj

ATOPACK PENGUIN 2.0A maksimum şarj akımına sahiptir. Avatar hızlı şarj aleti (ayrı olarak satılır) kullanıldığında diğer şarj aletlerine göre çok daha kısa sürede şarjınızı doldurabilirsiniz.

Sağlık ve Çevre için Doğa Dostu

ATOPACK kartuş iki materyalden oluşturulmuştur: PETG ve silikon. Bu materyaller sağlıklı, ısıya dayanıklı ve geri dönüştürülebilirdir.

8.8ml E-Likit Kapasitesi

ATOPACK kartuş tekrar doldurulabilir yapıdadır ve 8.8ml devasa e-likit kapasitesine sahiptir. Ayrıca Avrupalı kullanıcılarımız için TPD düzenlemelerine uygun 2ml’lik versiyonu da mevuttur.

Renginizi Seçin

Çeşitli göz alıcı renk seçeneklerinde mevcut olan ATOPACK PENGUIN, gününüzü renkli ve ilgi çekici kılar.

Batarya Ömrü Göstergesi

Gösterge ışıklarının sayısı batarya seviyeniz hakkında bilgi verir.

Şarj

ATOPACK PENGUIN yeni dengeleyici şarj sistemine sahiptir ve 2A maksimum şarj akımı ile birlikte hızlı şarj özelliğini destekler.

Joyetech
STP1597202145
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri