Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara

Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara 3000mAh Batarya | 2.0ml Likit Kapasitesi | Max. 50w Çıkış Gücü

389,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara Parametreleri:

Tank Boyutu: 22mm x 38mm (w / o dişli)
Pil Boyutu: 67mm x 40mm x22mm
Tank kapasitesi : 2ml / 3.5ml
Pil kapasitesi : 3000mAh
Bağlantı: 510 pin

Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara Paket İçeriği:

1x CuBox pil
1x CUBIS 2 atomizer
2x ProC-BFL 0.6ohm coil
1x 510 ağızlık
1x Yedek cam tüp
1x QC USB kablosu
1x Kullanım Klavuzu
1x Garanti belgesi
Yedek parçalar

Joyetech
STP1590628905
3 Öğeler
Yeni ürün

Reviews

Write your review

Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara

Joyetech CuBox Cubis 2 Elektronik Sigara 3000mAh Batarya | 2.0ml Likit Kapasitesi | Max. 50w Çıkış Gücü

Write your review