Joyetech eGo-CC 1100 Elektronik Sigara

Joyetech eGo-CC 1100 Elektronik Sigara 1.8 ml tank kapasitesi Değiştirilebilir ego cc coil Cam özelliği ile sıvı seviyesini takip edebilirsiniz

149,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eGo-CC 1100 Elektronik Sigara Parametreleri:

Joyetech eGo-CC Parametreleri:


1.8 ml tank kapasitesi
Değiştirilebilir ego cc coil
Cam özelliği ile sıvı seviyesini takip edebilirsiniz
Üst hava akımı ile sızıntı riski yoktur
510 pin bağlantı tipi

Joyetech eGo-C Pil Parametreleri:


Pil Kapastesi: 1100 mah batarya
Bağlantı tipi:510 pin
Otomatik koruma devresi
Tuş kilidi özelliğine sahiptir

Joyetech
STP1668997764
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri