Joyetech Ornate MGS Triple Coil İç Atomizer

Joyetech Ornate MGS Triple Coil İç Atomizer 0.15ohm | 70-260W | 100% Organik Pamuk

49,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

MGS Triple 0.15ohm iç atomizer (70-260W)
Tek iç atomizerde üç coil özelliğine sahip MGS Triple 0.15ohm, size ideal ısıtma etkisi ile birlikte yüksek miktarda buhar ve mükemmel bir tat getirir.

Yüksek güç çıkışı ile kullanım
Üçlü coile sahip iç atomizer 70-260W güç aralığındadır, likit ve coil arasında daha geniş bir temasa sahip olduğu için daha fazla e-likit harcar. Size MGS Triple 0.15ohm için en iyi tadı alacağınız 100-160W aralığını tavsiye ediyoruz.
%100 Saf Pamuk
MGS Triple 0.15ohm iç atomizerde tamamen saf bir tat sunmak için saf pamuk kullanılmıştır.

Detaylar:
Yükseklik: 16.5mm
Genişlik: 17.5mm
Coil: Paslanmaz çelik 316L
Değiştirilmesi ve Temizlenmesi Kolay

Joyetech
STP1542008697
2 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri