Joyetech eGrip CS Head Coil Head İç Atomizer

Joyetech eGrip CS Head Coil Head İç Atomizer 1.5 oHm | 3.5V - 5.5V | eGrip ile uyumludur.

19,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eGrip CS Head Coil Head İç Atomizer

1.5 oHm | 3.5V - 5.5V | eGrip ile uyumludur.

eGrip CS İç Atomizer

eGrip CS iç atomizer, tamamıyla farklı yapısı ile diğer Joyetech iç atomizerlerinden farklıdır. Rezistansı 1.5ohmdur, ayrıca yüksek volt ve watt şartları altında çalışabilir.

İç Atomizer Değişimi
Alt kısımda yer alan büyük vidayı bir madeni para yardımıyla çevirerek açın, atomizer tabanında göreceğiniz iç atomizeri de çevirerek çıkartın ve yenisi ile değiştirin.

Joyetech
STP2026586642
12 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri