Joyetech eGo One CL Pure Cotton İç Atomizer

Joyetech eGo One CL Pure Cotton İç Atomizer 1.0oHm - Orjinal Ürün - Yüksek Duman Kalitesi - Kapıda Ödeme

19,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech eGo One CL Pure Cotton

Yeni CL Pure Cotton 1.0oHm Head size yenilikçi seramik yapısıyla daha uzun bir kullanım ömrü ve daha saf bir tat getiriyor. Sıçramayı ve sızıntıyı önler. Daha fazla buhar çıkarmanız için kullandığınız yüksek sıcaklık koşullarında da daha dayanlıklıdır.

100% Saf Pamuk Başlık

eGo One v2 yeni 1.0ohm seramik başlığı ile, sizin için saf bir lezzet oluşturacak saf pamukla birlikte geliyor.
Resim

Yapısı

Yükseklik: 25.50mm
Çap: 19.00mm
Çıkış: 12-25W (Tavsiye Edilen 20W)
Coil: SS316L
Resim

Joyetech
STP1474750689
47 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri