Joyetech Ornate MGS SS316L Coil İç Atomizer

Joyetech Ornate MGS SS316L Coil İç Atomizer 0.15ohm | 60-180W | 100% Organik Pamuk

34,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

MGS SS316L 0.15ohm iç atomizer (60-180W)
Paslanmaz çelik coil hem power modunda hem de TCR modunda kullanılabilir. Minimum tat kaybı ile hatırı sayılır derecede buhar üretir.
Yüksek güç çıkışı ile kullanım
MGS SS316L 0.15ohm iç atomizer 60-180W güç aralığındadır, likit ve coil arasında daha geniş bir temasa sahip olduğu için daha fazla e-likit harcar. Size en iyi tadı alacağınız 80-130W aralığını tavsiye ediyoruz.
%100 Saf Pamuk
MGS SS316L 0.15ohm iç atomizerde tamamen saf bir tat sunmak için saf pamuk kullanılmıştır.

Detaylar:
Yükseklik: 16.5mm
Genişlik: 17.5mm
Değiştirilmesi ve Temizlenmesi Kolay

Joyetech
STP2054552646
31 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri