Joyetech Ego One CLR Ti Coil İç Atomizer

Joyetech Ego One CLR Ti Coil İç Atomizer RBA Sistem Coil | Ego One Serileri ile Uyumludur | 1 Adet

29,90 ₺
Vergi dahil
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

CLR-Ti İç Atomizer

(Tüm Değişken Sıcaklık özelliğine sahip cihazlarla uyumlu)

Titanyum ısıtma teli ile CLR-Ti, özellikle Değişken Sıcaklık cihazları için tasarlanmıştır. ‘’R’’ harfi iç atomizerin yeniden kullanılabilir, yeniden fitil takılabilir ve yeniden inşa edilebilir olduğunu temsil etmektedir. (Reusable, Rewickable ve Rebuildable)
Eşsiz gövde tasarımı ile birlikte, kullanıcıların pamuk değiştirmelerine ve iç atomizer rezistansını ayarlayabilmelerine izin verir.

Donanım:
1* CLR İç Atomizer (coilsiz)
1* Ti(Titanyum) Isıtma Teli
1* Pamuk
1* CLR-Ti 0.5ohm coil

Üst Kapak
Isıtma Teli / Pamuk
Düzenleyici Halka
Coil Tüpü
Yalıtım Coili
Bağlantı Tabanı

Özellikler & Önerilen:
Isıtma Teli ——Ti (Titanyum)
Genişlik: 0.4mm
Önerilen Sıcaklık: 450-500˚F
En Yüksek Watt: 60W
Önerilen Rezistans: 0.4Ω—0.6Ω

Yeniden Takılabilir Pamuk
CLR-Ti önceden hazırlanmış organik pamuğa sahiptir. Pamuk gerektiğinde kolayca değiştirilebilir.

Yeniden İnşa Edilebilir ve Yeniden Kullanılabilir
CLR iç atomizer RBA’nın eşsiz bir tipidir. Deneyimli kullanıcılar için CLR iç atomizer kolayca parçalarına ayrılabilir, böylece yeni parçalar kolaylıkla kurulabilir. Normal kullanıcılar için CLR iç atomizer tekrar kullanılabilir. Pamuğu kolayca kaldırın, coile dry burn uygulayın, soğuduktan sonra soğuk su altında çalıştırın. Coil kuruduktan sonra yeni pamuğunuzu takabilirsiniz.

Dikkat: Kullanıcıların ısıtma teli rezistansı 1.0ohm değerinden küçükken uygun bataryayı seçmeleri gerekmektedir.

Likit Valf Kontrolü
Likit valf kontrolü, likidinizin PG/VG yüzdesine ve bataryanızın çıkış gücüne göre ayarlanabilir.

Joyetech
STP2023540587
15 Öğeler
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri