JOYETECH Cubis Pro Mini Atomizer

JOYETECH Cubis Pro Mini Atomizer 2.0ml Likit Kapasitesi | 22mm Çap | 510 Uyumluluk modu

199,00 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

CUBIS Pro Atomizer

CUBIS Pro yenilikçi ve sızıntı önleyici kapak tasarımına sahiptir, üst kısımdan kapağın çıkartılması ile iç atomizer değişimi ve likit dolumu yapılır. Sızıntı ya da likit taşması ihtimalini en aza indiren sökülebilir üst hazneye sahiptir. CUBIS Pro Atomizer ile kusur bir tat ve en iyi çekiş deneyimini elde edeceksiniz.

Özellikler:

Boyut: 22.00 mm *54.5 mm
Kapasite: 4.0ml
Renk: Gümüş, Siyah, Kırmızı Şarap Rengi, Turuncu, Mavi ,Beyaz
Kullanılabilir İç Atomizerler: QCS İç Atomizer, LVC Clapton 1.5ohm, NotchCoil 0.25ohm, BF SS316 Serisi, BF Clapton 1.5ohm, BF Ni, BF Ti ve BF RBA
Ağızlık: 11.5*16.0mm

Yeni Eklenen QCS ve LVS İç Atomizerler.Yeni QCS iç atomizerler pamuğu kolayca değiştirebilmenize olanak tanır. Yeni CUBIS LVS Clapton-1.5ohm iç atomizer likit valf kontrolü sistemine sahiptir. Valfi ayarlamak için tabandaki halkayı kolayca döndürün.

Üstten Dolum ve Üstten Hava Akımı Kontrolü

Likidinizi kolaylıkla doldurmanız için dolum yapısını yeniden dizayn ettik.
Hava akımı halkasından üst kapağı kolayca kaldırın, daha sonra likidinizi iki taraftaki deliklerden(hava borusundan değil) enjekte edin.

Sökülebilir ve Yıkanabilir Yapı

Bu özel yapıyla, CUBIS Pro Atomizer kolayca sökülebilir ve ayrı ayrı yıkanabilir.

Atomizer Tüp
İç Atomizer
Hava Akımı Halkası
Üst Kapak
Ağızlık

NotchCoilTM 0.25ohm DL. İç Atomizer

Size yüksek watt şartı altında uzun süre kullanılabilen NotchCoilTM 0.25ohm DL’i kullanmanızı içtenlikle öneririz. Ayrıca size en iyi çekiş deneyimini getirecek.

Çeşitli İç Atomizerler Kullanılabilir

NotchCoilTM 0.25ohm DL , BF SS316 Serisi, BF Clapton-1.5ohm, BF Ni, BF Ti ve BF RBA. Seçmeniz için Çeşitli BF Serisi İç Atomizerler

Yeniden Dizayn Edilmiş Hava Akımı Kontrol Sistemi

İki taraftan doğrudan hava akımı girişi sağlaması için hava akımı kontrol yapısını yeniden dizayn ettik.
Hava akımı girişini ayarlamak için hava akımı halkasını saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Bu uygulaması basit ancak oldukça önemli bir işlemdir.

İç Atomizer Değişimi

Atomizeri çevirerek açın, iç atomizeri temizleyip değiştirin.
(NOT: İç Atomizeri suyla yıkamayın. Sadece alkollü pamuk veya kuru bez ile silin.)

Joyetech
STP2066880934

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri