Joyetech Unimax 22 Atomizer

Joyetech Unimax 22 Atomizer 2ml Likit Kapasitesi | 52g Ağırlık | 510 Uyumlu 

89,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Unimax 22 Atomizer

Çap: 22.0 mm
Ağırlık: 52 Gram
E-likit kapasitesi: 2ml
Uygulanabilir kafalar: BFL ve BFXL serisi kafalar
BF serisi kafaları (BF RBA hariç) BF adaptörüyle birlikte Kullanılır
Ağızlık: UNIMAX ağızlık driptip / 510 bağlantı
Renkler: Seçenekerlde belirtilmiştir

Joyetech Unimax 22 Atomizer Kutu İçeriği:

1x UNIMAX 22 Atomizer (ağızlık dahil)
1x BFL Kth-0.5ohm DL.
1x BFXL Kth-0.5ohm DL.
1x Yedek Cam tüp
1x Kullanım kılavuzu
1x Garanti kartı ve uyarı kartı

Joyetech
STP1809217998
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri