Joyetech eGo One v2 Atomizer

Joyetech eGo One v2 Atomizer 2.0ml Likit Kapasitesi | 19mm Çap

129,90 ₺
Tax included
Renk
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

eGo ONE V2 Atomizer

eGo ONE V2 kiti yeni CL iç atomizerleri ile gelir: tamamen saf bir buhar üretebilen Pure Cotton CL 0.5ohm ve Pure Cotton CL 1.0ohm.Seçiminiz için Çok Sayıda Renk Seçeneği mevcuttur.

Özellikler:

eGo ONE V2 Atomizer:
Boyut: 19.00mm*36.00mm
Kapasite: 2ml
Renk: Gümüş, Siyah, Beyaz, Kırmızı ve Turuncu

Ağızlık:

10.00mm*20.00mm

eGo ONE iç atomizer:

Yükseklik: 25.5mm
Genişlik: 19mm
Rezistans: 0.5/1.0ohm

Yeni Eklenmiş Pure Cotton İç Atomizerler:

eGo ONE V2 yeni CL iç atomizerlerine sahiptir: CL 0.5ohm ve CL 1.0ohm.kisi de yapısında saf bir tat üretebilen saf pamuk içerir.

Hava Girişinin DüzenlenmesiHava akımını azaltmak için atomizer tabanını saat yönünde, artırmak için ise saat yönünün tersinde döndürün.

E-Likit Dolumu:

Atomizeri bataryadan ayırın ve likidi doğrudan kavisli boşluğa enjekte edin.

STP2046429929

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
19mm
Yeni ürün

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün İncelemeleri