Cuboid Mini Atomizer

Cuboid Mini Atomizer 5.0ml Likit Kapasitesi | Joyetech Cuboid Batarya ile uyumludur

129,00 ₺
99,00 ₺ 30,00 ₺ kazanın
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Cuboid Mini Atomizer

İlk kez yeni dikdörtgen biçimindeki tasarıma sahip Cuboid Mini Atomizer, Cuboid Mini ile tamamen uyumludur. Y enilikçi sızıntı karşıtı kapak tasarımı ile birlikte, likit dolumu ve iç atomizer değişimi üst kısımdan kapağın kaldırılmasıyla kolayca yapılabilir. Kırılmaz cam pencere ve üst hava akımı kontrolü kullanımını kolaylaştırır. Kolay kullanımı ve özel tasarımı ile Cuboid Mini Atomizer size kusursuz bir tat sunar.

Özellikler:


Boyut: 47.50mm*35.50mm
Kapasite: 5.0ml
Renk: Siyah, Gümüş, Gri, Beyaz, Altın
Uygulanabilir İç Atomizerler: Tüm BF serisi iç atomizerler
Ağızlık: 11.5mm*16.0mm

Özel TFTA-Hazne Teknolojisi


TFTA-Hazne(Üstten Dolum ve Üstten Hava Akımı) üst kısmın ve iç atomizerin tek bir parça halinde ayrılmasına olanak tanır. Üst kısımdan kapak ayrılarak iç atomizer değişimi ve likit dolumu yapılabilir.
Not: Lütfen taşma sorunu yaşamamak için likidinizi maksimum çizgisinden daha fazla doldurmayın.

Sökülebilir ve Yıkanabilir Yapı

Özel yapısı ile birlikte, Cuboid Mini Atomizer kolaylıkla sökülebilir ve parçaları ayrı ayrı yıkanabilir.

Atomizer Tüp
İç Atomizer
Atomizer Tabanı
Hava Halkası
Hava Borusu
Ağızlık Tabanı
Ağızlık

Yeni Eklenmiş NotchCoilTM 0.25ohm DL İç Atomizer

Size yüksek watt şartı altında uzun süre kullanılabilen NotchCoilTM 0.25ohm DL’i kullanmanızı içtenlikle öneririz. Ayrıca size en iyi çekiş deneyimini getirecek.

Çeşitli İç Atomizerler Kullanılabilir


NotchCoilTM 0.25ohm DL , BF SS316 Serisi, BF Clapton-1.5ohm, BF Ni, BF Ti ve BF RBA.

Seçmeniz için Çeşitli BF Serisi İç Atomizerler

Cuboid Mini Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Joyetech Cuboid Mini atomizer (bobinsiz-coilsiz)
1 x Kullanım Kılavuzu

Joyetech
STP1368586320
1 Öğe
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri