Joyetech Delta 19 Atomizer

Joyetech Delta 19 Atomizer 3.5ml Likit Kapasitesi | 19mm Çap | Hava Ayarı Kontrollü | C3 Dual Coil Uyumlu

59,94 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Delta 19 Atomizer

Yepyeni bir atomizer, 1.6ohm rezistansa ve çift coile sahip C3 Dual iç atomizeri ile birleşti, ayrıca piyasadaki normal voltaj ve watt pilleri ile uyumludur.

Kapasite : 3.5ml
Renk: Siyah, Gümüş
C3 Dual İç Atomizer
1.6ohm rezistansındaki iki coil ile birlikte. C3 üçlü iç atomizer ayrıca Delta16 ile de uyumludur.
360° Ayarlanabilen Hava Girişi
Hava girişini ayarlamak için atomizer tabanındaki halkayı saat yönünde veya saat yönünün tersinde döndürün. Atomizer tabanında iki yarık vardır. Küçük olanı büyük olan hava girişi tarafından gizlenmiştir.

Joyetech Delta 19 Atomizer Kutu İçeriği:

1× Delta19 Ağızlık
1× Delta19 Atomizer Tüp
2× C3 Dual İç Atomizer
1× Delta19 Atomizer Taban

Nasıl Monte Edilir:

1. C3 Dual iç atomizeri Delta19 atomizer tabanına saat yönünde çevirerek takın.
2. Atomizer tabanını Delta19 atomizer tüpüne saat yönünün tersinde çevirerek takın.
3. Değiştirilebilir ağızlığı takın.

E-Likit Dolumu:

Atomizeri bataryadan ayırın ve likidinizi doğrudan kavisli kısma enjekte edin.(NOT: Lütfen aşırı doldurmayın. Sızıntıdan kaçınmak için küçük bir hava boşluğu bırakın.)

Joyetech
STP1272153532
4 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
19mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri