Joyetech Unimax 2 Atomizer

Joyetech Unimax 2 Atomizer 5.0ml Likit Kapasitesi | 510 Tip | 25.0mm Çap

199,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech Unimax 2 Atomizer

Boyut: 25 mm x 53.5 mm
E-likit kapasitesi: 5.0 ml
Uygulanabilir coiller: BFL / BFXL bobin-coil kafaları; BF adaptörlü BF serisi bcoiller (özel BF RBA / LVC / QCS)
Ağız parçası: UNIMAX 2 driptip / 510 pin
Renkler: Seceneklerde belirtilmiştir

Joyetech Unimax 2 Atomizer Kutu İçeriği:

1x UNIMAX 2 Atomizer
2x BFL-1 (0,25 ohm) coil
1x Yedek cam tüp
1x Kullanım kılavuzu
1x Garanti belgesi
1x Uyarı kartı
Yedek parçalar

Joyetech
STP1955772432
2 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri