Joyetech ProCore Aries Atomizer

Joyetech ProCore Aries Atomizer 4.0ml Likit Kapasitesi | 25mm Atomizer Çapı | Üst Dolum Özelliği

239,90 ₺
Vergi dahil
Adet
Stokta yeterli ürün yok

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

Joyetech ProCore Aries Atomizer

Boyutlar: 25 x 51 mm (standart) / 25 x 44mm (2ml sürüm)
Kapasite: 2.0ml / 4.0ml
Uyumlu coiller: ProC serisi başlıklar
Renk: seçeneklerde belirtilmiştir

Joyetech ProCore Aries Atomizer Kutu İçeriği:

1 x Joyetech ProCore Aries Atomizer
1 x ProC1 (0,4 ohm) coil
1 x ProC1-S (0,25 ohm) coil
1 x ProC4 (0,15 ohm) coil
1 x Yedek cam tüp
1 x Kullanım kılavuzu
1 x Garanti belgesi
1 x Uyarı kartı
Yedek parçalar

Joyetech
STP1472973768

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri