JOYETECH Cubis 2 Atomizer

JOYETECH Cubis 2 Atomizer 2ml Likit Kapasitesi | 510 Bağlantı | 22mm Çap

199,90 ₺
Vergi dahil
Renk
Adet
Stoktaki son ürünler

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

JOYETECH Cubis 2 Atomizer 

Tank Boyutu: 22mm x 38mm
Tank kapasitesi: 2ml
Bağlantı tipi: 510 pin
1 x Adet Cubis 2 Atomizer

Üstten açılabilir kolay dolum yapılabilir pratik kapak. Üst hava akım sistemi ile verimli performans ve yoğun buhar.

JOYETECH Cubis 2 Atomizer Kutu İçeriği:

1x CUBIS 2 atomizer
2x ProC-BF coil 0.6 ohm
1x Kullanım kılavuzu

Joyetech
STP1420189503
2 Öğeler

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
22mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri