JOYETECH ProCore Remix RTA RDA RDTA Atomizer

JOYETECH ProCore Remix RTA RDA RDTA Atomizer 2ml -4.5ml Likit Kapasitesi | 510 Bağlantı | 25mm Çap

0,00 ₺
Tax included
Adet
Out of stock

  • Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir. Elektronik Sigara Modelleri ve Elektronik Sigara Likiti Çeşitlerimizin tamamı ithal ürünlerdir.
  • İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı. İQOS Elektronik Sigara çeşitleri İQOS 2.4 Plus , İOQS 3 , İQOS 3 Multi çeşitlerimiz stoklarımızda. İOQS perpa istanbul motorlu kurye ile gün içerisinde iqos kapıda ödeme imkanı.
  • İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme. İQOS Heets stoklarda çeşit olarak Heets Amber , Heets Yellow , Heets Purple , Heets Turqoise Fresh , heets perpa , İQOS Perpa , İQOS elektronik sigara ve heets çeşitleri gün içerisinde kapıda ödeme.
  • Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Pod Elektronik Sigara modelleri kurye ile kapıda ödeme imkanı. Juul pod sigara juul kartuş çeşitleri juul sigara çeşitleri juul perpa satış ofisimizden kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.

JOYETECH ProCore Remix RTA RDA RDTA Atomizer


Kullanışlı, açılıp kapanabilen üst kapağı ile çok yönlü bir atomizer olarak tasarlanan ProCore Remix, tercih ettiğiniz şekilde RTA, RDA veya sub-ohm atomizer olarak kullanılmak üzere tasarlandı. Tekrar üretilebilen bir tank sistemine sahip olan ProCore Remix atomizer, tek veya çift olursa olsun, bobinleri yeniden inşa etmek için geniş bir alana sahiptir.


Basit ve kullanışlı olmanın yanı sıra, büyük hava akımı yuvası büyük buhar üretimi ve optimum lezzet için tasarlanmıştır. Patentli çevirme sistemi ile eşleştirilen ProCore Remix, herhangi bir üreticinin isteğini memnun edeceğinden emin.Standard Configuration:


1 * ProCore Remix atomizer
1 * Extended vent pipe
1 * 2ml glass tube
1 * RTA chamber
1 * RDA chamber
1 * RDA sleeve
1 * RTA/RDA deck
1 * ProC1 (0.4ohm) head
1 * Pure cotton
2 * Clapton coil
1 * Quick start
1 * Warranty card
1 * Warning card
 Spare parts

STP1815894186

Bilgi kartı

Atomizer Çapı
25mm
Yeni ürün

Ürün İncelemeleri